Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajna

Nie jestem statystyczna, lubie czytac:)

Polecane posty

Gość i dolacze ja
ostatnio przeczytana - podwojne gry- polecam, a teraz jestem na lata z laura diaz- mniej polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeczytam
i co autorko? zadowolona z siebie jestes? Bo lubisz czytać? Ty wcale nie lubisz. Lubia ci, dzieki którym złapać tego bakcyla w postaci fasynacji ksiazkami. Sama NIC nie zrobiłaś i sam mam gleboko gdzies czytanie...przeczytałem 50 ksiazki i wiele razy rzucałem ksiazką z nerwów, bo rozrywka to żadna i mnie do nerw doprowadzało to, że nie lubie czytac, bo nikt nie zainteresował w porę, a tu przychodzi kobieta i mówi, że lubi czytać.. NIE DA SIE LUBIĆ, nigdy wiecej nie wypożyczę ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic czyli konsekwencja
nikogo? na przykład, ja ;) Przeczytałem jakiś czas temu książkę dość opasłą, trochę fantastyczną, ale nie sf, nie fantasy. Za punkt wyjścia, autor wziął średniowieczną legendę, która mówi, że Watykan i w domyśle św. Piotr, jak skały przykrywają zejście do piekła. Pewien stypendysta z USA, przypadkiem, chociaż jak się później okazuje, wcale nie był to przypadek, trafia na niepozorne drzwi, które są bramą do piekła. Od tego momentu przeżywa niesamowite i straszliwe przygody w mrokach przedpiekla, które to mają swój wielki sens. Gdy wreszcie staje na samej granicy piekła, widzi je oczami Boscha... http://www.dinocrat.com/wp-content/Hieronymus_Bosch_-_The_Garden_of_Earthly_Delights_-_Hell.jpg http://www.marxist.com/images/stories/art/bosch/The_Garden_of_Earthly_Delights_by_Bosch-tree_man.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic czyli konsekwencja
nie przeczytam :D ubawiłem się setnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem typowym molem książkowym,uwielbiam książki historyczne,historia jest moim konikiem . Wspomnianą wcześniej "Sagę o ludziach lodu" czytałam jakieś18 lat temu i wszystkie 47 tomów mam nadal i często do nich wracam. teraz czytam " Dziewczynkę w zielonym sweterku" ,uwielbiam sagę " Millenium" oraz wszelkie biografie. Pozdrawiam wszystkich ceniących słowo pisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, nie chcesz, nie czytaj, ja tu nikogo nie zmuszam, bo nie na tym to polega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co slychac? ja na hazbanda czekam az wroci z tyrki posprzatalam zrobilam pranie nakarmilam kota zrobilam kumpeli kawe i sniadanie bo u mnie spala i teraz na kafe czas marnotrawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie robię małe porządki w szafie i wystawiam ubrania na sprzedaż, poza tym oglądam ksiązki na allegro;) i czekam na lubego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio tyle nakupilam ciuchow za bezcen w lumpach ze glowa mala i to sliczne nowe ciuszki :) chce mi sie kawy a nie chce mi sie wstac wody nastawic :D hazband za godzine powinien byc mam nadzieje na spokojny wieczor w domku tylka nigdzie nie ruszam kolacja i fajny film to mi sie marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taki plan, kocyk i ciepła herbatka. Lubię sobie pochodzi i poszpera po lumpach, często można znaleźc coś cudnego za bezcen, tylko teraz trzeba pozbyc się staroci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po raz kolejny niekonczaca sie opowiesc ale to jak skoncze ogladac film cudem go znalazlam No a potem najnowsza ksiazka Chmielewskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam i historyczne i psychologiczne i basnie i fantastyke i biograficzne i oparte na faktach i klasyke Ksiazki de Sade;a ( niektore ) tez sa ciekawe pomijajac obrzydliwe opisy Polecam ksiazke Łojka Jerzego Wiek markiza de Sade mozna sie sporo dowiedziec o tamtej epoce Ostatnio skonczylam czytac Messaline fikcja miesza sie z fantazja doskonale zarysowana postac Messaliny dazenie do wladzy chciwosc zadza zazdrosc dominacja Monika B Nie jestem juz wasza corka wryla mnie w fotel, ryczalam jak bobr ksiazka wielokrotnie ladowala w kacie a ja palac fajke zastanawialam sie jak ojciec mogl to zrobic wlasnej corce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×