Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lawlii

gdzie kupujecie TORBY,torebki??

Polecane posty

chcialam sobie kupic jakas ladna bezowa albo inna jasna torbe, ale to co widze w CH to masakra w mohito ceny niebotyczne 120/130 zl, w reserved to samo;/ sa ladne, ale w mohito juz sie nacielam - odpadaja jakies elementy nieraz, ogolnie nie sa zbyt dobrej jakosco torby. gdzie kupujecie swoje? nie dam 140 zl na torbe to jedna dziesiata mojej pensji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffffffghjkjlollowoenkjcnjec
ja kupilam w housie torbe i jest tak dobra ze trzymie sie 4 lata,przy codziennym uzytkowaniu,placilam za nia 90 zl.Ale mi sie znudzila musze kupic nowa,czasem warto takie drozsze torby,sa lepszej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o jakies w polsce, w sklepach dostepnych w kazdynm wiuekszym centrum handlowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje w reserved, trzymają dobrze i długo. Poszukaj na allegro albo jakiejś hali. Ostatnio torebke w reserved dużą czarno-beżową kupiłam za 59zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może kup z tkaniny bo te skóropodobne to fatalne, obciach, katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest fajny sklepi z butami i wlasnie torbami z nowej kolekcji sa po 100 - 130 najdrozsze chyba ostatnio szukalam jeszcze balerinek po przecenie byly za 29,90 a torebka z wiosennej kolekcji 49,90 sliczna zielona oczywiscie kupilam :) super sklep z 5torbami wyczailam za granica w Nl w Dordrechcie wszystki poczawsz od torebuni wielkosci oiastki dziecka do mega duzych poprzez worki kopertowki teczki w jednej cenie 4,99 euro pczoplasu mozna bylo dostac ale kupilam tylko dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010192
na gieldzie:) jest tam co niedziela 1 stoisko z torbami za..20 zl..sa sliczne ,roznokolorowe,ponoc z Niemiec..potem kazdy sie pyta skad mam takie fajne torebki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzane nowe
markowe np Chloe, Hilfilger itd. jedna na sezon, ale w ciagu kilku lat troche sie juz uzbieralo wczesniej kupowalam z s.Olivera i Esprit, ale jakosc byla za slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pisze ze te po 120-130 to dla mnie troche drogo... na halach patrzylam ale nie ma nic ciekawego, tandetnie wygladaja, z tkanin nie nosze i nie lubie, a znowuz na allegro nie mam konta i wole zreszta cos dotknac obejrzec zanim kupie... wiem marudze... chyba trzeba bedzie odzalowac i kupic taka jedna drozsza torbe. a co sadzicie o tych z mohito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam torebki tylko z mohito
i zalezy na jaka sie trafi, sa takie ktore rzeczywiscie szybko sie niszcza, tzn. wszystkie metalowe czesci wycieraja sie, matowieja, wyglada to okropnie, niektore latwo sie brudza szczegolnie od jeansow, ale mam pare takich ktore sa super, trzymaja sie swietnie mimo ze mam je od dawna, takze zalezy na co sie trafi, ja juz wiem jakie wybierac:P a tansze to w housie, croppie, taily weijl, orsay, ale wydaje mi sie ze one tez moga nie pozyc dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujkaaaa
ja mam sportowa z house, 4 lata też i jeszcze sie trzyma! pamietam jaka bylam zakochana w tej torbie :) :) kup[ilam ja za 80zl, ale nie sprzedalabym jej za nic :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie te mohito trzeba kupowac??? zeby pochodzic;) troche. sportowych toreb nie lubie juz, wyroslam, kiedys uwielbialam z diversa sportowe torby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojiojiojo
haha, dodaj vanilii ze na wyprzedazach po cenach nizszych niz w polsce:D a;e jak to brzmi "kupuje torby za granica":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? czasem w CCC sa fajne torby ja tam dwie juz kupilam i fajnie mi sluza :) cena jedna 80 a druga 60 i nie tandetne a la skora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllllla
wpisz sobie w allegro ''torba atmosphere'' i masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba mam pecha do toreb bo te z ccc mi sie rozwalaja zaraz, zaraz cos odpada przeciera sie, przerywa;/ jedynie kupiona czarna rok temu taijly wejl czy jak sie pisze to, to wyglada jak nowa (ale pozlacane kolka zbrazowialy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna z klanu
ostatnio w Wenecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję jedną a porządną ze skóry raz na 2-3 lata do 500-700zł. Do 120zł tak jak ty chcesz to chyba tylko plastik albo materiał i jak piszesz zaraz się porwie. Za jakość trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się coraz bardziej przekonuję do zakupów przez internet, można znaleźć super rzeczy poza tym tanie i dobrej jakości. Jeśli chodzi o torebki to warto zajrzeć na ragazzafahion.pl tam jest spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinkaaaaa
Dostałam w prezencie taką torbę multicase24.pl/pl/p/TORBA-LISTONOSZKA-VINTAGE-REVIVAL-1965-22/807 od mojego faceta i przyznam, że zaskoczył mnie dobrym gustem :) Miałam tendencję do częstej wymiany torebek, ale do tej akurat się mocno przywiązałam. Wszystko na swoim miejscu, ciemny brąz do wszystkiego mi pasuje, podszewka super zrobiona. O torbę mnie wiele osób pytało :) No i z czasem torebka zmienia delikatnie wygląd, moim zdaniem na jeszcze lepszy. Jakby uszlachetnienie występuje. No i jest zatrzask magnetyczny, który preferuję. Z takiego prezentu jestem niezwykle zadowolona i gdybym miała wybierać to kolejny produkt od Greenburry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupoje mam swoją :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na https://kosmossklep.pl/torby_plecaki.html to znaczy nie cały czas, tylko jak mnie natchnie. Głównie dla tego, że mam też inne ulubione marki, ale torby roxy mają to do siebie, że są po prostu przepiękne - jeśli chodzi o wzory i kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
torebkę nosi 3 lat i jeszcze się szczyci ,że kupuje ze skóry :D...ja torebki zmieniam 2-3 razy do roku...zawsze nowa na wiosnę i na jesień...kupuję torebkę za około 100 zł ze skóry ekologicznej,teraz te torebki to nie już taka tandeta jak kilka lat temu...wolę wydać mniej i co chwilę zmieniać niż nosić jedną torebkę KILKA LAT :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Ja polecam torby papierowe! Z sezonu na sezon dostrzec możemy jaką fajną możliwość i przede wszystkim wygodę dostarczają nam torby papierowe. Ciekawy artykuł na ten temat znalazłam ostatnio tutaj http://czarnymlyn.com.pl/czy-torby-z-papieru- to-dobry-pomysl/ po przeczytaniu którego wiem jak ważna jest ochrona środowiska i dbałość o tego typu kwestie oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×