Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oulek

Brak witamin, choroba? Co ze mna nie tak?

Polecane posty

Gość oulek
Sprawdzałam pare lat temu, bo moja szyja wygląda jakbym miała powiększoną tarczycę ale badania też były ok. Coraz bardziej utwierdzam się, że to ta CANDIDA ale wszystko się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candidy
nie da się od tak wyleczyć...niestety ona lubi wracać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oulek
To mnie pocieszyliscie.. masakra.. Robilam dzis ten test z woda. Tak szczerze to nie wiem czy wyszedl pozytywnie. Moja slina czesto jest pomieszana z taka flegma (od alergi czesto taka pluje) i do szklanki tez troche jej naplulam. Robily sie te odnoza ale to chyba dlatego ze flegma jest ciezsza od sliny.. i osad na dole ale brak bylo tej chmurki.. hmm.. wiec troche ciezko okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postudiuj, spróbuj
tego co w poniższych linkach: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oulek
Ale najlepsze jest to ze ja sie prawidlowo odzywiam, moj WMC wynosi 21, wiec jest prawidlowy, dodatkowo jem regularnie, duzo warzyw i owocow wiec to raczej nie kwestia w odzywianiu. Tak samo z wysilkiem, codziennie chodze jakis 4km pieszo, silownia, od czasu do czasu basen a w tym sauna. Co do higieny to nigdy jej nie zaniedbuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy kiedykolwiek sprawdzałaś
parę lat temu, to się nie liczy zrób to badanie w pierwszej kolejności każda kobieta powinna sprawdzać jak jej tarczyca przynajmniej raz na pół roku dobrze Ci radzę, sprawdź swoje TSH powinno być około 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIKOŁAJ
Hej 🖐️ nom, jesli są odnóża to czyli że jest candida :/ W tych tematach które wkleiła doktorowa, faktycznie można znależć wiele cennych informacji. Nie przerażaj się aż tak. Grzybicę faktycznie trudno wyleczyć, ale tylko tym odobom które nie przestarzegają zasad. wiem, że ciężko jest utrzymywać dietę antygrzybiczą, ale jeśli chce się czegoś dokonać to innego wyjścia nie ma :/ Życzę powodzenia w leczeniu, ale początkowo czeka Cię wielkaaaaaaaaaaaaaaaaaa lektura na ten temat. Przynajmniej wiesz na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oulek
Taak wiem, juz od wczoraj zdazylam duzo przeczytac ale jutro przy niedzieli bardziej sie w to zaglebie. Dziekuje bo faktycznie wiem na czym stoje ale nie zaszkodzi zrobic badan ktore tylko to potwierdza, bo jak wiadomo roznie bywa szczegolnie jesli chodzi o ludzki organizm. Nie zalamuje sie straszliwie bo zwykle jestem optymista, troche tylko przeraza mnie fakt tego trudnego, dlugiego leczenia ale dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam pelogel nawet w smaku ujdzie właśnie posmarowałam dziąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×