Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

Gość bdfhWIPA;EDwe
zdrada to brak szacunku dla drugiego człowieka, on oszukuje mnie, ją a najbardziej siebie wie, że ona nigdy go nie zostawi ja jestem atrakcyjna pod wieloma względami i on w gruncie rzeczy wie, że moge mieć niemal każdego i sie boi jego postawa jest dla mnie żenujaca, czuję sie oszukana i już go nie chcę, chociaz jest mi z nim super nie jestem jednak w stanie akceptować jego kłamstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowa nic nie kosztuja
drogie panie, a czesto sa wytrychem do cipek takich mlodziutkich slicznotek jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
słowa... masz rację, oni wiedzą, że nogi same się rozkładają na dźwięk słów kocham Cię... ja jednak patrzę na czyny, był czas na decyzje, teraz mam jasność zbyt długo to wszystko trwa, żebym mogła mu ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
bdfhWIPA;EDwe, masz jasność sytuacji, wiesz, że go już nie chcesz, a skoro taki układ (seks) Ci pasuje to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowa nic nie kosztuja
otoz to :) a taka mloda cipeczka to rarytasik w nudnawym pozyciu malzenskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
Kinga ja kocham tego gnoja inaczej nie poszłabym z nim do łózka, ale wiem, że nie chcę życ z takim krętaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi napisałaś Kinga :p panowała cisza, zupełna cisza, a potem on wyleciał z tym tekstem, dotarło to do mnie po dwoch dniach, ale nic innego nie pasuje do tego... Własnie oszukują siebie najbardziej, dlatego uważam, że w swoich zwiazkach nie sa szczsliwi, ale przez romans to nieszczescie schodzi na dalszy plan,w ten sposób wypełniaja sobie pustke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
Nawet nie wiesz jak to rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
dziewczyny wchodząc w taki układ musicie być silne, żeby nie zrobic sobie krzywdy. Spójrzcie w lustro! zobaczcie jestescie młode, wolne i piękne. Dlaczego zatem zabiegacie o podstarzałych, często zaniedbanych lub mało atrakcyjnych fizycznie facetów. to Wy powinnyście ustalać warunki albo niech się dostosują albo niech spadają na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kiedy jest nudno w zwiazku to jestem wstanie to zrozumieć, ale czy można sie znudzić 4 miesiace po ślubie?? Juz przed slubem mowil, że sie waha, czy to jest bez znaczenia? Jak to wszystko zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
To jest właśnie niepojęte wg mnie, że taki biedny miś, wiedział, że będzie miał prze...po ślubie i będzie nieszczęśliwy, a się nie wycofał. Coś tu śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
Mango z całym szacunkiem, 'stuknij sie w łeb". Po co Ty tracisz czas na takiego dupka. On nie jest tego wart. Ubierz się , umaluj i idź potańczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam co do tego swoją wersje Kinga.. ale wiecie co Dziewczyny, cos w tym jest, że może oni się nas boją. Boja się, że zaryzykuja, a my ich zostawimy. Mój mi mówił, że jak bym dostała to co chce, to i tak bym go zostawiła. Oni wola się meczyć w związkach niz zaryzykowac. Jestem w 100% pewna, że było mu lepiej niż z zonką (nie mówię teraz o seksie tylko). więc może chodz właśnie STRACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bdfhWIPA;EDwe, ja juz od dawno się z nim nie spotykam. Ciekawi mnie co myslał, bo go kocham, ale to i tak juznie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
on jest cały czas z tobą , bo mówisz i myślisz o nim. Zajmij się sobą. Dzisiaj sobota, idź potanczyć. mango ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
Ta..kochałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie niedługo idę potańczyć :p więcej niż 25, mniej niż 30 :P Dobra czasem go wspominam... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
Ja też się wybieram :D Spotkam tam swojego byłego, z którym się nie widuje od czasu A. i mam stresa, nie wiedzieć czemu... Mam ochotę o dupku zapomnieć chociaż dzisiaj :D a On niech się gzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
hahaha...............................czasem powiedz lepiej w co sie ubierasz, jak się uczeszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
zróbcie sie na bóstwo i zaszalejcie. miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zamierzam sie swietnie bawic :) Moze kogos pozbamy, tylko z daleka od zonatych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same się na to piszemy. Mój dalej się nie odzywa, może to lepiej, robię sobie przerwę od kontaktu telefonicznego, wyłączę telefon. Brzydzę się nim, a jednocześnie tęsknię, ale widzę jakim burakiem jest. Sypia ze mną, z żoną, Bóg wie jeszcze z kim?! A ja wierzę w te puste słowa, które są bez znaczenia. Czas odsapnąć przez chwilę i na spokojnie to przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi hi hi
Same sie dziewczyny wkopujecie.Pomysl durna babo (moglbym napisac innaczej ale nie chce) Wiec pomysl durna babo ..facet robi z toba co zechce,mydli oczy a tak naprawde to spuszcza ci sie na twarz i inne rzeczy czego z zona by w zyciu nie zrobil.a ty dopisujesz sobie filozofie i uczucia.A czy jestes z klasa,szczupla ,wyksztalcona(malo to idiotek wyksztalconych)to go gowno obchodzi...ma gdzie spuscic z krzyza w imie codownych chwil...lub bardziej poetycko ..niezapomnianych uniesien:)))) Za rok pewnie zobacze cie na portalu randkowym..szukajaca meza.Z podpisem...Nie znosze klamstwa i obludy...Poznam milego pana na wspolna droge.....A to juz jest za pozno bo zostali tylko tacy co to juz zdradzali zony z kochankami....Wiec kur....kopnij w dupe hama i przestan lamentowac lub sie chwalic o cudownym sexie durna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi hi hi
moj sie nie odzywa....chyba zrobie sobie przerwe.....Co za idiotka. Jaki on kur....wa twoj. Twoj jak biezesz w pape...od grobasa z wlosami pewnie i tam i pod pachami...Romantycznie jak cholera...A mowi ci wtedy ze cie kocha:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datagrid
i po co te wyzwiska i wulgaryzmy? jak bardzo pustym człowiekiem trzeba być, żeby ubliżać innym za pośrednictwem sieci? czasem trzeba się mocno sparzyć, żeby na drugi raz być mądrzejszym. ja za długo w życiu byłam rozsądna i wiele mnie ominęło. ja nikogo już nie potępiam, bo ostatnio życie tak mnie zaskakuje, że nauczyłam się nie oceniać nikogo, patrząc z tylko swojego, jedynego słusznego punktu widzenia. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, ale ktoś się niefajnie wypowiedział :/ Ja to o "moim" nawet dzisiaj nie pomyślałam, czuję się wyleczona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango wiesz? Myślę, że to idzie ku końcowi, bo on już się nie stara, wszystko mu jedno, odwołuje spotkania. Ale te 2 tygodnie są mi potrzebne, ta separacja. Będę pisać jak mi idzie bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo się już spotykacie? 3mam kciuki żeby Ci się udało bez niego (będzie Ci lepiej :) Czas leczy rany.. serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×