Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolgota

garnitur z....

Polecane posty

Gość batman-niestylista
Na trzyczęściowy bym się nie nastawiał. Bardzo ciężko będzie znaleźć. Musicie mieć trochę czasu. Chyba, że będziecie polować gdzieś za granicą (wyprzedaże w Berlinie?). Pamiętaj, że to musi być dobra wełna, żeby luby się nie ugotował, skoro to trzyczęściowy. W ostateczności możesz też zrobić lekki kontrast. Garnitur ciemnoszary zakupiony, a kamizelka jasnoszara uszyta (np. z mieszanki wełny i jedwabiu). Albo odwrotnie też zadziała. Zobacz na przykład na Jude Law: http://dtsft.files.wordpress.com/2012/09/article-2198325-14d5a40d000005dc-255_634x885.jpg?w=590&h=823 Wprawdzie inne spodnie są przesadą i to, że się tak rozpina (bo to dwurzędowa marynarka chyba), ale jak widzisz drobna różnica między kamizelka a marynarką też może być (a nawet jeśli już są inne to nie mogą być za bardzo podobne; jeśli już inna, to niech się trochę odróżnia). I taka kombinacja też byłaby świetna. Garnitur jednorzędowy w kolorze marynarki i do niego kamizelka z jaśniejszego materiału (dwurzędowa jak na zdjęciu). Świetne! Nie afiszuj się, że to ślubny. A jak już się chcesz wykłócać, to powiedz, że na śluby królewskie nikt takiego plastiku nie zakłada, a wiązadła pod szyję mają być wiązane, a nie na gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman-niestylista
Aha. Jeszcze pozwolę sobie dodać. W ramach zmniejszenia ciepła można zrobić sztuczkę z kamizelką i uszyć ją bez pleców. Tak żeby tylko przód był widoczny przy rozpiętej marynarce. Marynarki i tak nie wolno ściągać, więc nic nie zaszkodzi uszyć jej bez pleców. Będzie chłodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba jestem uzależniona od zakupów w internecie. Przy dwóch maluchach jest to bardzo wygodne. Ostatnio zamówiłam mężowi garnitur na miarę przez internet. Trochę się bałam ale jest super i co najważniejsze ...mąż zadowolony. Polecam https://suitsquare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguuunia78
pakooo! w pako lorente mają świetną ofertę dla panów. A ich garnitury są z najlepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josi22

Jestem dokładnie tego samego zdania co poprzednicy- bez kamizelki będzie wyglądać bardzo zwyczajnie. Zresztą zajrzyj do sklepu Pako Lorente- tam na pewno Ci dobrze doradzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Potwierdzam, reż robię zakupy z Pako Lorente, maja tam chyba największy wybór jeśli chodzi o garnitury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy brać garnitur z kamizelką, czy też nie ma raczej drugorzędne znaczenie (chociaż modele z kamizelką są raczej bardziej eleganckie). Najważniejsze żeby garnitur dobrze leżał, dlatego najlepiej zainwestować w model szyty na miarę. JA mam bardzo dobre doświadczenia z Hegg - wykonują dokładne pomiary i służą radą co do wyboru garnituru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×