Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iustka

deska serów - jakie w ciązy

Polecane posty

Gość iustka

Witam, chciałabym przygotować na spotkanie ze znajomymi deskę serów. Jakie gatunki kupić? Nie musi być wykwintnie i tylko żebym ja też mogła je zjeść a jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacjom końca nie widać
dziewczyny, czy wyście podurniały do reszty? mam na myśli kobiety ciężarne oczywiście ciąża to nie jest choroba!!! i od kiedy to jakikolwiek ser może szkodzić ? nawet kobiecie ciężarnej? no chyba że masz alergię na białko ja pierdole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajzis
po co chcesz robić deskę serów, skoro np. pleśniowych jeść nie powinnaś? ­ poza tym deskę robisz dla gości, nie musisz się obżerać wszystkimi rodzajami. ­ a potem się baby dziwią, że w ciąży przytyły 30 kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka
nie ma to jak dobra rada, Ciąża to nie choroba... ale z jakiegoś powodu unika się alkoholu,surowego mięsa i ...serów pleśniowych. I to robi każda odpowiedzialna przyszła mama. Dlatego pytam się, bo wiem, że pleśniowych jak i z mleka niepasteryzowanego trzeba unikać, a w większości "przepisów" na deskę serów są pleśniowe,i takie których nie znam. Uważam,że bez sensu przygotowywać jeden posiłek dla gości inny dla siebie, dlatego proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić co chcesz, oprócz serów pleśniowych. Tego w ciąży nie powinno się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podurniały to te, które uważają, ze przesadzamy. Też jestem w ciąży i w każdym poradniku dotyczącym diety ciążowej jest informacja, że w ciąży nie je się surowego mięsa i serów pleśniowych! Jeżeli ktoś jest niedouczony, to niech się nie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamiast tej deski serów zrób fajne korki? Albo małe papryczki nadziewane serem Almette z ziołami. Pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrób deskę serów i wędlin (jakieś dobre suche kiełbasy, chorizo, szynka dojrzewająca itp.), uzupełnioną o orzechy, winogrona i co tam jeszcze chcesz. ­ z polskich serów bardzo polecam stary olęder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah!!!!!!
jesteście obie pojebaane , nawet niedojebane, wystarczy że zapłodnione święte krowy sery pleśniowe również się spożywa a wy najlepiej połóżcie się na stogu siana i czekajcie na rozwiązanie po chuj przyjmujecie gości skoro macie z tym takie problemy i lecicie z nimi na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah!!!!!!
a najlepiej poproście o takie porady własne matki one na pewno żywiły się w czasach komunizmu zdrowo i bez"pleśni":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesteście obie poj**aane , nawet niedoj**ane, wystarczy że zapłodnione święte krowy " no no, jaka kultura i szacunek dla kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksepatrzei gapie
prawie dokładnie podszywie nieudolny:D:D:D::D mnie Mama karmiła ziemniakami i do tego mlekiem z własnej piersi :D a teraz te młode matkojebki kawałka sera z pleśnią nie zje , bo jej na półd się rzuci :D z takim rozumem to i bez pleśni już to dziecko ma stopień upośledzenia w łonie :o :D kurwa , jeszcze więcej takich zjebów ,a społeczeństwo przerodzi się w cyborgi:D W sumie już to się dzieje:o i jeszcze zaznaczę , ze dzisiejsze matki karmiące niech lepiej nie karmią swego dziecka własną piersią :D sądząc po was i po tym czym się żywicie , jesteście chodzącą trutką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksepatrzei gapie
od razu widać , że autorce nie spodobały się opinie :D oczekiwała głaskania po główce , bo przecież ona jedyna w ciążę zaszła :D cód !!!!!!!!!!!!!!!!! , w szlecie publicznym na dyskotece takie coś miało miejsce !!!!!!!!:D podszywaj się dalej i pokazuj swoją ułomność! dlaczego nie? tylko pozazdrościć takiej przyszłej matki ! :D:D:D:D:DDD: rodzice debile i stąd mamy społeczeństwo debilne!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×