Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p;lokijuhygtf

za niski biszkopt!!!!!!jak go podniesc???

Polecane posty

Gość p;lokijuhygtf

ma byc tort:( ale wyjda tylko dwa cienkie platy:(cholera!robilam jak zawsze!powinien sie wylewac z foryma tu?taki zonk:( wiem,mozna dac wiecej masy...ale moze by jakies ciastka ulozyc czy co??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taniec Świętego Wita
upiecz nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnij na górę jakąś piankę, taką z galaretki i bitej śmietany. i tak bardziej już chyba nie opadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicą w plecy
kup biszkopty i ułóż sterte na biszkopcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p;lokijuhygtf
cholera!pewnie upieke nowy!!! macie jakis sprawdzony przepis na biszkopt czekoladowy? boje sie juz ryzykowac ze swoim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak robię tort używam wyłącznie biszkoptu z paczki dr. oetkera, smakuje normalnie jak domowy a wyrasta bardzo wysoki i nie opada, kroję go na 3 blaty i przekładam kremem. Tort wychodzi wysoki, taki jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kupić jak już potrzebujesz a masz blisko sklep, lub po prostu upiec nowy tylko tak, aby dużo powietrza podczas mieszania weszło do ciasta, aby był pełniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama robi taki tort, który ma dwie warstwy biszkoptu i na spód kładzie placek z kruchego ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p;lokijuhygtf
upieklam drugi:)na wariackich papierach,ale chociaz siary nie bylo;) dzieki za wpisy i dobre rady:) (w piatek mam urodziny syna,juz chyba zaczne piec zeby sie obylo bez niespodzianek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×