Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednasobie

39 tydzień, 4 cm rozwarcia, nieregularne skurcze... czy to JUŻ?

Polecane posty

Gość takajednasobie

Kiedy mogę spodziewać sie porodu, czy to nawet dzis w nocy moze nastąpić? Położna mówi że to może trwać nawet do tygodnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
trudno powiedzieć -zależy jakie te skurcze -jeśli przepowiadające to może być różnie. Ale mnie też mówili że nieregularne i słabe a urodziłam kilka godzin później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobie
czuje się jak na bombie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
Sugeruję się nie nastawiać na to że to ma być już zaraz, bo czasem trzeba czekać a zawód boli. Już wkrótce urodzisz więc nie ma się co spinać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umniryoiuii
u mnie było tak że ja brała tabletki dopochwowe do 37tc na wstrzymanie ,ale lekarze mówili że nie urodze nawet w terminie,za to mój lekarz jak mu poeirdziałam w 39tc ze miałam noc co 4 min skurcze przez 3 godz. wypsał mij uż skierowanie jak tylko skurcz bedzie na cc ze wskazaniem po 2 cc i niewsp. por. po kilku dniach trafiłam doszpitala, też mówiono że nie urodzę dziś ale pokilku min wody odeszły i dalej już z górki. pierwszy poród nic nie wskazywało..aż tu nagle rano skurcze na natępny dzień urodziłam..wcześniej nie było żadnych skurczy nawet przedpowiadających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×