Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nikita28

Wakacje do 1000zł/os, macie pomysły?

Polecane posty

Gość nikita28

Cześć! Tak jak w temacie, planujemy - 2 osoby wybrać się na wakacje Bułgaria, może Turcja, Tunezja), może pracujecie w biurze, może chcecie odsprzedać wakacje, może znacie jakieś lasty? Stronki z atrakcyjnymi ofertami? Najpóźniej wyruszyć możemy w piątek 21/09. Podsyłajcie propozycje, dzięki! Obojętnie autokar/saomolot. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim małym budżetem raczej nie nastawiajcie się na wczasy za granicą. Lepiej w Polsce - góry albo roztocze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita28
Czasami są fajne oferty np na grouponie, teraz znajomi pojechali do Bułgarii all incl za 999 zł ze wszystkim. Czasem można coś trafić, tylko kurcze, wtedy kiedy się szuka nie ma;/ Macie pomysł jak namierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89999qq9qq
chcialabym zobaczyc to all inclusive.... za taką cenę nie spodziewajcie sie niczego fajnego, nikt wam za darmo nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita28
Jasne, masz racje, luksusy to nie są, ale hotel*** całkiem fajny, jedzonko też. Mi tam wszystko jedno, ważne, żeby pogoda była, słonko i plaża, musze odpocząć .. a w Pl kiepsko teraz z pogodą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrvrt
To chyba wakacje na balkonie albo pod namiotem w ogrodzie Och ty bidoto jak mi cie żal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zobacz na wakacje.pl latam z tym portalem od lat i jestem zadowolona udanego urlopu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Wyjade w gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko last minute, szukaj np. na portalu superlastminute albo chyba lastminuter. Jest pełno takich ofert za ok. 1000 zł, ale wtedy bez wyżywienia najczęściej albo tylko ze śniadaniem. Jedźcie do Bułgarii bo jest tanio i na miejscu już sobie zagospodarujecie po swojemu ;). Tylko musicie polować na ostatnią chwilę na takie oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jeszcze inaczej. Wykupić bilety do Sofii w Bułgarii albo do Belgradu w Serbii (są tanie, do Belgradu nawet za 150 w jedną stronę) i tam już zakombinować we własnym zakresie tak, żeby się zmieścić. Da się, to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Nie mam pomysła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam temat. Dawajacie fajne pomysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej porze roku to bardziej pomysł na urlop ale myślę, że fajna opcja jest popłynięcie promem do Szwecji. Sam niedawno spędziłem tak urlop i było naprawdę super. Bilety promowe kupiłem na http://www.promy.botrans.eu/. Zdecydowałem się na prom Świnoujście-Ystad. Cena była przystępna. A wycieczka świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenna19
Ja po prostu szukam tanich lotów, a potem szperam po bookingu/bookaparcie itd i rezerwuję najbardziej odpowiadający mi nocleg :) Dzięki temu byłam w Hiszpanii, Portugalii i Chorwacji, w tym roku chciałabym odwiedzić Włochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio zastanawiałam się gdzie spędzić urlop. W końcu stwierdziłam, ze jadę w góry. Koleżanka poleciła mi noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej http://www.podmiedza.pl/. Miejsce okazało się niezwykle urokliwe i ciekawe. Zimą można pojechać tam na narty. A jesienią pospacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że dobrym pomysłem na urlop jest wyjazd w góry. Sama niedawno byłam i było naprawdę super. Zdecydowałam się na nocleg w Tatrach. Znajoma poleciła mi http://www.gorskiwierch.pl/. Oferują oni noclegi z tarasem widokowym. A wszystko to w bardzo korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawe to musisz sama wybrac madrze :D Nie bedziemy tego robic za Ciebie, no wiesz :P Ja lecialam tam gdzie mialam akurat dowod z fastidcard com :P Wiadomo - bo super sprawa leciec i juz miec zapewniony lajt z dowodzikiem w kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mozna cos znalezc za te pieniadze. A jesli nie chcecie za bardzo ryzykowac, to moze w Polsce?? Luksusowe osrodki SPA. Mozna wyhaczyc oferty za nawet mniej jak 1000/ 2osoby za 5 dni. Zreszta sami sobie dobieracie ilosc dob. Jest taka stronka travelist.pl, tyle ze musisz podac email i wtedy beda troche spamowac, ale luz, mozesz odmowic subskrypcji. No chyba, ze koniecznie chcecie pewne slonce, to ok. Zagranica. Ja to bym sie chyba przeszla do biura podrozy i probowala "handlowac", nie wiem, czy sie takie praktyki sie uprawia, ale moze sie uda, kiedy beda chcieli cos wyprzedac.. Zwyczajnie powiedzcie, ze macie taki budzet i tyle. Moze akurat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego SPA, co moim zdaniem nie bedzie złym pomysłem, to może Unitral w Mielnie? Moim skromnym zdaniem najlepsze w jakim byłam! A do tego takie atrakcje jak termy w klimacie morza martwego - po prostu wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Ja wolę wakacje spędzać w kraju. Jest taniej, a mamy sporo atrakcji. 2 lata temu byłem w górach a w poprzednie wakacje na Mazurach. Znalazłem tam nocleg w Hotelu Tajty za na prawdę niską cenę, osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My polowaliśmy swego czasu na lasty. Udało nam sie upolować kilka fajnych wycieczek. Na przyklad polecieliśmy za tysiaka na Kretę, potem rok później za tysiaka na Costa Bravę do Hiszpanii 🙂 Minusem takiego rozwiazania jest na pewno to, ze nie da się tak dokładnie zaplanować sobie terminu wylotu i trzeba siedziec na walizkach. Niekiedy kupuje się wycieczkę na 14 godzin przed wylotem.

Jesli szukacie pomysłow na sportowe wakacje polecam zerknąć sobie na bloga M Canoe:

https://www.m-canoe.pl/blog

Mają również wiele propozycji. Taki sportowy wypad również można zaplanować sobie w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×