Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ancia333c

jakie garnki do kuchenki indukcyjnej

Polecane posty

Gość ancia333c

jakiej firmy macie i polecacie garnki do kuchenki indukcyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2komplety z ikei-jeden tani,chyba za ok.80 zl ,a drugi cos za 170 chyba i sprawuja sie swietnie,cale szczescie,ze nie skusilam sie na jakies b.drogie,bo te w zupelnosci spelniaja swoje funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia333c
dziękuję za informację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każde, które przyciąga magnes
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeggySage
Ja mam Pensofala, cały zestaw : garnek, mały duży, rondel, patelnia x2, druszlak. W cudownych kolorach żurawiny. Cały zestaw kosztował mnie 600 zł, więc do tanich nie należał i i tak załapałam się na zniżkę ze Stylowej Zastaway, bo normalnie podchodził pod 700. Wiem, dla niektórych wariackie wydawać tyle kasy na sprzęt kuchenny,ale jak człowiek pracuje w kuchni to jest to konieczność. Lepiej wydać więcej na sprzęt dobrej jakości, niż mniej na sprzęt, że tak powiem, badziewiasty i potem wymieniać co pół roku. Takie są moje przemyślenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeggySage
Ja mam Pensofala, cały zestaw : garnek, mały duży, rondel, patelnia x2, druszlak. W cudownych kolorach żurawiny. Cały zestaw kosztował mnie 600 zł, więc do tanich nie należał i i tak załapałam się na zniżkę ze Stylowej Zastaway, bo normalnie podchodził pod 700. Wiem, dla niektórych wariackie wydawać tyle kasy na sprzęt kuchenny,ale jak człowiek pracuje w kuchni to jest to konieczność. Lepiej wydać więcej na sprzęt dobrej jakości, niż mniej na sprzęt, że tak powiem, badziewiasty i potem wymieniać co pół roku. Takie są moje przemyślenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsiareczka
Do kuchenki indukcyjnej nadają się w sumie każde garnki, do których przyczepi się magnes.I nie zawsze te najdroższe są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×