Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościnnie ..

Tęsknie za byłą

Polecane posty

Gość Gościnnie ..

Witam.. Mam taki problem otóż kocham dziewczynę ale chyba już bez wzajemności.. Oddałem jej serce i zostawiłem całą swoją przyszłość żeby być z nią i być przy niej.. Ona teraz ma za przeproszeniem mnie w D**ie.. Byliśmy ze sobą 7 miesięcy a ona tak po prostu od kochała się i mnie olewa.. Ja głupi cały czas do niej pisze mam dla niej czas i wgl. Ona to wykorzystuje.. Zmieniła się strasznie od czasu naszego rozstania.. Chciałbym żeby znów była ze mna mimo tych ran które mi wyrządziła.. Nie potrafie sobie pomóc, bo non stop mam ją w myślach.. Olać też nie potrafię, bo cały czas wchodzą mi na głowe wspomnienia.. Pomóżcie co mam robić.. Chce z nią być i chce znów być dla niej całym światem.. Jestem młody ale na nikim innym mi tak w życiu nie zależało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Nikt ci nie pomoże. Nic cię nie uleczy. Tylko czas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie ..
Tego czasu jest coraz mniej.. Postanowiłem zerwać z nią kontakt po usuwać wszystko co przypomina mi ją i wyjechać z kraju. Może to ją ruszy ale wątpie.. Taką radę dostałem od przyjaciół.. Cholernie mnie boli to gdy widzę jak jest online i czuje w sobie, że musze do niej napisać.. Pisze i robie z siebie frajerka dla niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×