Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razdwarazdwatrzy

książka stephena kinga

Polecane posty

Gość razdwarazdwatrzy

witam. szukam pewną książkę, której autor jest stephen king. nazwa książki oryginalna to 22.11.1963, po polsku nazywa się chyba dallas 63. było by dobrze, gdy by książka ta była w formacie .doc, lub .docx, po prostu we formacie dla microsoft word. czy może mi ktoś pomóc? nie mogę jej nigdzie znaleśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwarazdwatrzy
dziękuję za pomoc. o to mój adres mailowy: kolenove@mail.t-com.sk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwarazdwatrzy
tak jestem ze słowacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhjdbjhdd
eee nie ma to jak zwykła książka, ten zapach, ten papier, ten szelest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwarazdwatrzy
tak mam dziękuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ale niektore ksiazki sa dostepne tylko w formie e-booka a niektore tylko w tradycyjnej formie Poza tym ceny skiazek wolaja o pomste do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko w razie czego wal na maila jakbys jeszcze cos chcial/a to postaram sie pomoc mam sporo e=bookow teraz spadac musze milej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhjdbjhdd
no wiem wiem, ceny książek są straszne, ja już tak szukam i szperam, żeby jak najtaniej kupić, najlepiej kupować w internetowych księgarniach, nigdy w zwykłej księgarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dochodzi koszt wysylki ok 20 zl albo i wiecej a jak wyglada sytuacja z Poczya polska czy kurierami wie kazdy Ja preferuje ebooki potem niektore przynajmniej staram sie drukowac binduje i jakos jest albo kupuje w antykwariacie czy tanich ksiegarniach ale niektore pozycje sa niedostepne np autobiografia J. Chmielewskiej tomy od 1 do 4 bodajze , a jak juz sa ceny zwalaja z nog to tylko przyklad pierwszy z brzegu z kolei aby zdobyc Monike B, gorzkie gody i kilka innych pozycji nameczylam sie jak potepieniec a w formie e-bookow tych dwoch ostatnich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhjdbjhdd
fakt za Moniką B też się naszukałam jak głupia, w końcu mi się udało kupić na allegro za 19 zł, tak samo z książką Miałam 12 lat (coś w stylu Moniki B.) Długo też szukałam Krainy Prozaca, ale w końcu nadchodzi ten dzień, że zdobywam te pozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhjdbjhdd
ja tak przeważnie zamawiam 5 - 6 książek z księgarni internetowej i płacę za przesyłkę 10 złotych, i oczywiście poluje na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhjdbjhdd
kacia - polecam Tobie również Ida - historia ojcobójczyni, ale też ją ciężko zdobyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziekuje ja z takich dramatow polecam jak ona mogla wstrzasajace wyznania kathy diabelskie nasienie sprzedane poniewaz bylam ksiezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
kocham tę książkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widze ze masakra aby ja zlokalizowac w formie ebooka niet na allegro niet w antykwariatach niet moze ma ktos odsprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 12 lat juz mam jako e-book co prawda ale lepsze to niz nic calkiem od tego kompa niedlugo oslepne jakie jeszcze polecacie fajne ksiazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka ksiegarnie internetowa polecacie ja zamawiam na ogol w merlinie selkarze albo przez weltbild

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
o ja mogę Ci polecić mnóstwo książek. Pytanie tylko jaka tematyka Cię interesuje? Ebooki ma też empik. Czasami w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historyczne na pewno zwlaszcza zywoty cesarzy oparte na faktach cos w stylu Moniki ogolnie o dzieciach wykorzystywanych , bedacych w zakonnych szkolach dramaty psychologiczne cos w stylu ksiazki Uspieni i powstalego na jej podstawie rewelacyjnego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhjdbjhdd
ja kupuje w literackiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhjdbjhdd
kacia poczytaj sobie Płacz niemymi łzami, Mama kazała mi chorować, Tylko nie mów mamie, Chłopiec, którego nikt nie kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhjdbjhdd
ja jestem uzależniona od czytania, wole kupić sobie książki niż ciuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2312312312
Kinga to czytałam wszystko prawie, najb, polecam To, Pod kopułą, Bastion, i Wielki marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×