Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ketonalka

chcę mieć kochanka

Polecane posty

Hej Ketonalka, wczoraj niestety spanie mnie zmogło, ale widzę że się mimo tego nie nudziłaś a ja dzięki nowym wpisom mam możliwość skomentowania i dodania kilku wskazówek. Co do kryteriów jakie napisałaś to nie spełniam jednego... wiekowego, nie mam jeszcze 35 lat chociaż nie dużo mi brakuje. Zadałem pytanie dotyczące kryteriów z ciekawości, to nie była propozycja z mojej strony. Jeżeli chodzi o mnie to niczego mi w związku nie brakuje i jeżeli czegoś szukam to raczej przyjaźni niż romansu. Jak w każdym związku bywają chwile lepsze i gorsze ale staram się... i potrafię zorganizować romantyczny wieczór i uwieść żonę kiedy mam na to ochotę. Nie wiem dlaczego niektórym na forum wydaje się że mając pieniądze mogą mieć wszystko w tym również miłość, szacunek i sex. Ustawiony Facet moim zdaniem jest przykładem takiego gościa któremu się wydaje że wszystko można kupić. Od samego początku rozmowy obnosi się swoim majątkiem, nawet nick wybrał taki żeby go ktoś z biedakiem przypadkiem nie pomylił. Ciekaw jestem co facet z takim majątkiem, autem, apartamentami, ustawionymi kolegami (z własną awionetką) robi na forum takim jak to... i desperacko szuka kochanki. Ciebie droga Ketonalko stara się potraktować jak tanią dziwkę chcąc podesłać po Ciebie taksówkę lub samochód. Przecież Cie wcale nie zna, nie widział... niby czym Go mogłaś tak zauroczyć? kilka wypowiedzi które mógł napisać każdy... nie można przecież po tym poznać kobiety a tym bardziej dać się zauroczyć. Komplementy... tak to jest to co kobiety uwielbiają... no ale te komplementy mają jakąś wartość tylko wtedy kiedy są szczere... jak można uznać za szczery komplement dotyczący Twojej urody skoro facet nie widział Cie na oczy? A może jest tak zdesperowany że każda kobieta jest dla niego piękna. Swój brak szacunku do kobiet wyraził także w zdaniu (jakże dowcipnym) w którym zasugerował że jego asystentka będzie wypatrywać Cie na forum na jego polecenie. Przecież dobry szef i menadżer wie że istnieje coś takiego jak zakres czynności i że w tym zakresie czynności mieszczą się tylko i wyłącznie sprawy służbowe a ta z pewnością taką nie jest. Aż się boje myśleć co jeszcze każe robić biednej asystentce w pracy. No ale cóż jeżeli mimo tego ustawiony facet urzekł Cię swoją aparycją, wspaniałymi osiągnięciami finansowymi, skrajną nieodpowiedzialnością związaną z pisaniem na forum podczas jazdy samochodem, brakiem taktu i szacunku dla kobiet, obyciem i wytrawnością związaną z paleniem cygar i piciem drogich trunków... a poza tym chcesz zobaczyć wspaniały widok z jego ekskluzywnego mieszkania prawie całego oszklonego w którym jest zimno oraz zakosztować 19 centymetrowego sexu to życzę powodzenia ;) Powyższe uwagi są tylko i wyłącznie moimi prywatnymi opiniami i nie mają na celu urażenia kogokolwiek... mogą zostać odebrane jako subiektywne i złośliwe ale w rzeczywistości takie nie są :D Z rad praktycznych dodam że jeżeli będziesz się chciała z nim skontaktować prywatnie to nie podawaj tego adresu email lub numeru gg którego używasz do codziennego kontaktu ze znajomymi. Zarejestrowanie nowego adresu czy numeru gg to kwestia kilku minut a może zaoszczędzić wielu problemów i... spamu. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Kamasutra - fotografie + tekst :) Rozkosz zmysłowa lub seksualna, którą oznacza słowo kama, jest bardzo ważnym, a jednocześnie intymnym aspektem życia każdej osoby. Odpowiada on za przywiązanie fizyczne i psychiczne do płci przeciwnej. >>Ten ilustrowany przewodnik zawiera niezbędne informacje dotyczące zachowań i pozycji seksualnych, które można wykorzystać, by wzbogacić swoje przeżywanie seksu. Cena rynkowa: 29,90 zł NASZA CENA: 21,50 zł http://allegro.pl/kamasutra-nowe-wydanie-tania-wysylka-b-stok-i2676742301.html zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustawionyfacet
jestem pod wrażeniem,ludzie rożnie mnie odbierają w pracy nienawidzą gdy się dre jak nie odnosimy sukcesow i kochają gdy otrzymują nowe auta sluzbowe,czy vouchery na wizyty w fajnych miejscach ale zeby poswiecac mojej skromnej osobie cala stronę:D analizując krok po kroku każdą wypowiedz,no coz Ehrfurcht. sugerujesz ze tu sami nieudacznicy i kogos normalnego znalezc nie mozna bo "co taki robiłby na tym forum" dla ciebie kolego mam jedna rade,jesli chcesz zaimponowac dziewczyne to "zareklamuj" siebie a nie oczerniasz konkurenta,bo tym sposobem widac ze jestem malo ciekawy skoro jedyne czym potrafisz zablysnac to pokazanie potencjanych konkurentow ze zlej strony zamias prezentacja siebie z tej dobrej. keti ja uwazam ze kazda kobieta na sowj sposob jest atrakcyjna tylko niektorym brakuje "skrzydel"zeby sie wybic;) a w kwesti aystentki,ktora pewnie poczulaby sie obrazona czytajac te twoje jednoznaczne sugestie co do jej kompetencji,konwencja firm marketingowych dopuszcza stosowanie pewnych luzniejszych stosunkow pomiedzy pracownikami,mowimy do siebie po imieniu(oczywiscie,nie przy klientach) i tym podobne,ale co ty zyciowy verloren mozesz o tym wiedziec,ty juz siebie okresliles mowiac ze nikt normalny na tym forum nie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskaaaaaaaa
Moim zdaniem Goodie ma racje :) a poza tym Ustawiony Facet miał czarny nick a ten pomarańcz to pewnie jakiś podszyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem troszeczkę musiałam po pracować żeby żyło się lepiej Jejku jejku co za oszczerstwa Mam jeszcze głowę na miejscu i sama wiem co i jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskaaaaaaaa
Jakie oszczerstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark56
Ktora chce mi sciagnoc spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pana ustawionego jak minęła nocka nie zamarzłeś?Przepraszam że tak długo mnie nie było,praca,praca,spotkania służbowe i tak zleciało po południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa!aaa
Kasa ketonalka jednak robi swoje przecież na pierwszy rzut oka widać że to palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa!aaa
A ty sie podniecasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, nie siedzę na forach zbyt często, jestem pierwszy raz, nie wiem ale są tu naprawdę jacyś nie teges ludziska. Jaka kasa? Wystarczająco mam swojej, nie szukam sponsora tylko kogoś kto ma w głowie poukładane z kimś można porozmawiać a zarazem pośmiać się z byle błahostki i miło spędzić tej pędzący czas(brak czasu na przyjemności) Tylko tyle.A tu proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa!aaa
Ale po postach widać że bardziej ma na koncie poukładane niż w głowie czym oprocz kasy imponuje Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj21
ketonalka mam ochote Cie poznać widze że jesteś fajna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
nie zdradzaj meza ..zamienisz sie w slup soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
..nie lec na mieso..pamietaj zycie jak woda przeminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy na około tak zdradę zachwalają coś wspaniałego, miłego ,przyjemnego.Jeszcze nie zdradziłam. Nie jestem hop siup i w takiej desperacji oby był też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podział ustawionyfacet? Chcę Cię, jesteś konkretny,tylko nie słowny.Sorki. Tylko ileż można czekać, Twoja asystentka ma chyba za dużo obowiązków. W piątek wieczorkiem mogę popisać jestem o 22.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 latek
moge byc twoim kochankiemjak masz ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ketonalka a może ten facet chciał tylko się zabawić twoim kosztem ale to tylko moje zdanie nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 latek
moze pobawimy sie na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ket fakt faktem facet spędził miły wieczór troszkę ci zawrucil w głowie spokojnie nie podniecaj się tak palantow tutaj nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba że się mylę może się pojawi jak skończy werbować sekretarki o twoim imieniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ket a jakie konkrety cie interesują chcesz się spotkać z facetem którego tu poznałas o ile pamietam jesteś z Rzeszowa to mam niedaleko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulluss+
ustawiony facet:0 małolat i gupas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 latek
ja jestem z Rzeszowa i moge się z toba spotkać. Jestem żónaty i już zdradziłem żóne. też szukam przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketonalko dlaczego podszyłaś się za mnie ja jestem prawdziwa spadaj z tąd i zmien swój opis nie mam pianego brzydala no wiecie co coś okropnego dopiero teraz wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×