Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaliban! kaliban!

mężczyźni są źli z natury

Polecane posty

Gość Black Joe
I zgadzam się z Hajime. Zemsta kobiety jest okrutniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnatura
to ja może odpowiem na zarzut,byłyście dla mnie wredne właśnie z powodu wyglądu, bo ja zawsze byłam miła,a macie pretensje że oni byli dla mili z powodu wyglądu ,chociaż chyba nie tylko dlatego :) obłudniceeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj sa, faceci to podle istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to podle chamy z natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety powinny sie trzymac z dala od facetow. Niestety duzo czasu musi jeszcze uplynac, zeby zrozumialy, ze faceci to zrodlo ich nieszczec, cierpienia. Od najmlodszych lat maja wpajana, ze powinny znalezc meza i ulozyc sobie z facetem zycie, a to bzdura. Facet manipuluja kobieta, wykorzystuja ja, niszczy psychicznie i porzuca. Kobiety, ktore wierza sie z facetem latami tylko cierpia. Faceci sa wytworami szatana, powinni wyginac, zeby kobietom zylo sie lepiej. Za X lat medynyna pojdzie naprzod i juz kobiety nie beda musialy "miec" faceta, by urodzic dziecko, tylko czekac na te czasy. Miejmy nadzieje ze nadejda szybciej i na swiecie zostana same kobiety, zanim faceci zniszcza mordestwami, wojnami ten swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zli sa samce alfa, za ktorymi szalejecie. I nie z natury a z tego, ze wzieli przyklad z innych takich np swoich tatusiow lub innych wzorcow myslac co by tu zrobic zeby za nim lataly kobiety i byl seks latwiej dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są z natury egoistami. Motywem wszelkiego zła, jest robienie dobrze sobie. Niezależnie od tego czy chodzi o wojny, władzę, seryjne morderstwa, czy zdradę. Należałoby więc zastanowić się tylko nad tym, czy mężczyźni są większymi egoistami. W moim odczuciu nie są. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny nick masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój jest aniołem , a bab unikam bo nic dobrego z tego nie wynika ,ploty i zazdrość i wredota, są wyjątki ale szukac mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ogólnie to chyba człowiek ma w sobie więcej dobra niż samego zła. Może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewątpliwie trudniej teraz niż kiedyś znaleźć fajnego mężczyznę. Jak już znajdzie się to zazwyczaj zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzli sa zli z natury kobiety z wyrachowania. Na nature nie ma sie wplywu. Wyrachowanie to wola czlowieka w tym przypadku zla wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niewątpliwie trudniej teraz niż kiedyś znaleźć fajnego mężczyznę. Jak już znajdzie się to zazwyczaj zajęty X To fakt ale to skutek zepsucia wsrod kobiet. Dzis kobiety sa bardziej zdemoralizowane niz kiedys. Do rozwiazlej kobiety podchodza tylko rozwiazli mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylicie się, stan świadomości kształtuje się przez wcielenia , poza tym jest tu dużo dobrych duszek z natury , tyle samo tych prymitywnych ,lub więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×