Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patii17x

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Polecane posty

Gość H. helix
W preejakulacie jest niewielka ilość plemników. Czy wystarczy ich do zapłodnienia? Raczej nie, ale może być różnie. Pewne ryzyko istnieje. Moje pytanie jest takie: jak poznajesz, kiedy masz dni płodne, a kiedy niepłodne, skoro cykle masz nieregularne i nawet nie znasz jeszcze swojego ciała w tej kwestii. Poza tym nawet jeśli kochaliście się w dni według Ciebie niepłodne przed owulacja, to plemniki mogą w Twoich drogach rodnych dożyć momentu owulacji i może dojść do zapłodnienia. A jeśli chodzi o pigułkę "po". Zastanów się, jakie zamieszanie w Twoim układzie hormonalnym wywoła taka bomba hormonów, skoro pigułki antykoncepcyjne zawierające dużo mniejszą ilość hormonów tak źle na Ciebie działały. Takie pigułki mogą rozregulować cykl na długi czas. Nie mówiąc już o innych skutkach ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Dobre pytanie. Jak poznaję dni płodne/niepłodne? Sęk w tym że nie potrafię ich rozróżnić. Mój śluz ciągle jest gęsty i lepki, bez przerwy, jego konsystencja wcale się nie zmienia. I mam tak odkąd pierwszy raz w życiu dostałam miesiączkę. Co do pigułki ,,po" mam obawy dlatego zrezygnowałam z chęci zażycia jej. Dzięki za udzielenie ale temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaMUR
skoro sluz masz ciagle gesty i lepki to chyba wypadaloby isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master111 chciałbym cię poinformowac że w płynie który pojawia się przed wytryskiem jest właśnie więcej plemników nie wiem skąd wziałeś że jest na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×