Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MCccccc CC

Poderwałam dzisiaj faceta !! Czy jestem normalna ?

Polecane posty

Gość MCccccc CC

Tzn poznałam :) Byłam na poczcie kilka godzin temu odebrać paczke, byla duza kolejka. Siedziałam a on wlasnie stał w niej i jakos ciagle na niego zerkałam a on na mnie :) w koncu on odebral jakies listy i moj numerek był, wyszedł...wzięlam to wielkie pudlo i wyszłam a on stał przed pocztą i rozmawiał przez telefon. Po chwili skończyl i znów sie gapił i usmiechnąl, wiec ja rowniez i wtedy jakos mimowolnie podeszłam do niego :D i zapytalam ''sory ale czemu tak sie ciagle na mnie patrzysz?:D:D '' on ze tak po prostu, sam nie wie dlaczego i zapytal czy mi pomoc z tym pudłem, zaniosl mi to do taksówki i juz odchodzil i wtedy zapytalam czy moze ma ochote na pizze kiedys :classic_cool: wymienilismy sie numerami telefonow i w czwrtek wieczorem idziemy na ta pizze :D jestem z siebie dumna..ale czy to wypada kobiecie podrywac chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie??skoro masz odwage zaprosic faceta na pizze to czemu nie;) trzymam kciuki za czwartek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! szacun! super, że tak zareagowałaś! tak właśnie powinno być codziennie :-) powodzenia w czwartek, tylko sprawdź, czy jest singlem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejapiszon
oby wiecej było takich dziewczyn jak Ty :) wiekszosc niestety to dzikuski, same nie zagadają i nawet nie dadzą sie poderwac, nawet nie chcą z obcym pogadać, jakas dzicz a potem jęcza ze faceci to cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam...
Jeżeli to prawda, to podziwiam :) ja nie mam tyle odwagi i chyba czasem przegapiam swoją szansę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiak
U nas tylko te naprawdę odważne podrywają facetów a na zachodzie to normalna rzecz.Facet się podoba babce to go zagaduje pierwsza i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo kobieto
I Ty możesz mówić jacy zdarzają CI się mężczyźni bo nie stoisz jak księżniczka i czekasz co podejdzie. Coś po między wyzwoloną seksualnie kobietą a tradycyjną ( często przesadnie-księżniczką). I taka jak Ty może trafić na porządnego faceta a taka co stoi tylko na to co podejdzie a często podchodzą Ci którzy chcą zaliczyć tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×