Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark_ side

Uzależnienie od seksu

Polecane posty

to naprawdę nic w porównaniu do uzależnienia od kafe. Postanowiłam stawić czoła temu nałogowi i każdego dnia zdawać wam relacje z tego jak idzie mi odwyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i dlaczego chcesz zaniechać tak wspaniałego nalogu ;) ja próbowała, na nic sie to zdało:P z fajkami wytrzymałam dłużej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara, wronka(gdzieś bywała?)🖐️ rzucę najpierw kafe, potem palenie...potem zapiszę się do świeckiego zakonu na kilka lat. Kafe, fajki i wódka po latach abstynencji będą pewnie smakowały pysznie. Przeżyję swój drugi pierwszy raz.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój!:P Powaznie ci mowie:P szkoda na to życie :P ale fajki to żuc, bo długo nie pozujesz;) kochana, odseparowałam sie troche od kafełłe:classic_cool: ale jak widac tylko na troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój wronka, to nie matura:P Lepiej zajrzyj w wolnej chwili na maila i zdaj chociaż jakieś zdawkowe relacje( ale nie pomijając pikantnych szczegółów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark nie rzucaj palenia ;) sama nie będę przecierz tego dobra zażywac ;0 Wronka 😘 a teraz idem na jednego .. 🖐️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie pikantne szczegóły, jak poszcze😭:D ale!! zaczynam miec tego dość!:P czas aby sie ktos inny tym zajął a nie tylko ciagle, ja i ja;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wrócę jeszcze ;) Wronka , mam dobre wieści jutro już będe miała sprzet na miejscu w domku :D:D:D to tyle by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe, tez nie rzucaj:P nie ma lepszego od móżdzacza:classic_cool: Gdyby nie kafe, to pewnie skończyłabym w wariatkowie ;) a tak... niewiele mi brakuje;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój umysł wyłączył sie jakąś godzinkę temu. Członki pracują dziś po godzinach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, próbuje!:P ale moj wdziek i czar osobisty tylko sklania panów zamężnych ku mnie, czym gardze:P jeszcze;) bo chooj wie jak długo dane mi bedzie jeszcze poscic:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należy optymistycznie zakładac, że część z tych panów wkrótce się rozwiedzie. Statystki są nieubłagane, więc twoje rokowania niezłe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×