Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark_ side

Uzależnienie od seksu

Polecane posty

vieviór, ale ty masz słuch. To niewiarygodne w Twoim wieku:classic_cool: Wronku, ja mam jednego ale za to stałego adoratora. Jak mu dam dwa złote to mówi mi "ale pani ładna" Może jestem trochę biedniejsza, ale moja samoocena nie spada tak drastycznie wraz z pojawieniem się kolejnych zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, jakie zmarszczki:P nie przesadzaj:P słuchaj!:D ja ci za darmochę będe mowić żeś piekna😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, kochana, nie tylko za to spłone ;) to jedno kłamstwo mniej czy wiecej :P niee noo badz my powazni :classic_cool: jestes piękna🌼 to byla i jest, prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciała byc uzależniona od seksu:classic_cool: alee moje libido leci na łeb na szyje😭 to wina pewnie tych przeklętych tabletek😠 powiedzcie ze to przez to plis:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyy😘 masz niedobur magnezu i cynku 😴 ureguluj to wkoncu to ci libido podskoczy :P aaa, i mozesz zacząć brać żeń-szeń nie zaszkodzi😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smak jest w porządku. Jestem absolutnie pewien, że to w szklaneczce to żytniówka z sokiem pomarańczoym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark👄 i mi buzi juz nie dasz😭 wiedziałam ze z Ciebie zua kobieta jest:P a moze to starośc bo wiesz... ja tabletki biorę od xxx czasów i dopiero od niedawna mi sie nie chce😭 znaczy tylko z tym jednym bo z kimś innym to .... siem rozmarzyłam😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak to sie niektórym wieczorami powodzi:classic_cool: żytniówka z sokiem ... a nie smierdzi moczem ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze też zaczne brać jakieś tabletki. To zawsze brzmi lepiej niż "kryzys wieku średniego" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór, nie mozesz:(? chciałabym tak ... nie musiałabym sie borykac z problemem, typu- dac czy nie dac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a nie smierdzi moczem" Doprawdy nigdy nie przyszło mi do głowy aby to wąchać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark na litość boską. Jestem facetem. Nie przyznam sie na baskim forum do sączenia rózowego wytrawnego czegoś tam. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×