Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark_ side

Uzależnienie od seksu

Polecane posty

dark_ side Diabli rzuć te tabletki i przerzuć się na kobiety I widzisz! tu wlasnie tkwi sedno mojego problemu:D jak kobieta zamezna to mi nie przeszkadza ze chce ze mna uprawiac seks 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, vieviór jak mogę Cię przeprosić? Może da się to jakoś zatuszować, może wrzucę cycki to usuną topik?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za różnica wino czy nie wino kiedy liczy się tylko efekt znieczulenia. Chyba, że jesteś kiperem, to przepraszam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerz, to bardzo źle to znoszę:( ale lubię cholernie mądralę i co poradzić:( Wronka, dzie będziesz szła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nadaję siena kipera . Musiano by mnie torurować żebym zaczął wypluwać to wszystko co biorę do ust . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak ja bym chciała żeby ktoś płacił mi za stwarzanie pozorów. Znajdzie się dla mnie jakieś miejsce w tej Twojej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark😘 ja tez stwarzam tylko pozory w swojej pracy :( czasami przez mysl mi przebiega , ze to może jest pralnia;):D ale!! do póki placa siedze cicho i nie robię sobie nic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje się, że istnieje pewna zależność pomiędzy kafe a spowolnieniem wzrostu PKB :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dzisiaj porządnie biorę się za odwyk, dlatego nigdzie się z tego topiku nie ruszam. Ruszę się dopiero jak go skasują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×