Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark_ side

Uzależnienie od seksu

Polecane posty

Gość kryska hary hary
ale ie trza trzymac rak do gory tylko pexisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Przepraszam za nietakt.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dziękuję.:) Publiczne i co z tego? Kto chce to czyta, nie chce, nie czyta.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"byłabyś w stanie oddać część siebie na tył głowy klęczącej osoby" Myśle, że to teoretycznie wykonalne dla każdego, choć niektórzy potrzebują wspomóc się w tym procesie lekturą porannej gazety ;) Pytanie brzmi raczej "Czy Ty potrafisz tak bezgranicznie otworzyć się przed kobietą w życiu realnym, a nie tylko jako pomarańcza na forum dla oszołomów. Czy potrafisz wytworzyć takie poczucie intymności, zaufać kobiecie, wzbudzić zaufanie, rozpalić w niej tak bezgraniczną żądzę, by ona miała szansę zaakceptować Cię z takimi preferencjami ? Zadarzyło Ci się w ogóle zainicjować w realu takie rozmowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Vieviór to już później odpiszę, bo muszę opuścić.:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzki, przekraczać granice dobrego smaku to żadna filozofia. Spotkać kogoś z kim chciałoby się i mogło je przekraczać, to jest dopiero sztuka. I na tym się skup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Vieviór, nie chodzi mi o akceptację ze strony kochanki. Ma mieć takie same skłonności i pragnienia. Przy akceptacji zawsze będzie występowało niezrozumienie, wahanie. Ale tak, potrafiłbym wzbudzić zaufanie. Tak zdarzyło i jak już pisałem, miałem do czynienia z uległymi paniami. Także, odwrotne role. Ale ostatecznie do niczego nie doszło. :( Dark_ wcale nie. Przekraczać granice dobrego smaku też sztuka dla osoby wrażliwej i nieśmiałej na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jestem głupi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×