Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana28

A 6 WEIDERA- ZACZYNAMY OD PAŹDZIERNIKA

Polecane posty

Hej :) Do A6Weidera przymierzam się chyba od roku i wciąż brak mi motywacji i samozaparcia i się z nią zmierzyć . Być może dlatego ,że mój brzuch na chwile obecna pokrywa warstwa tłuszczu;/ a to mojego oka niestety nie cieszy ;/ Zapraszam więc wszystkich chętnych ,którzy podobnie jak ja chcieliby poprawić swój wygląd i mieć nie tylko piękną talie ale i wyrzeźbione mięśnie:) Ja sama zaczynam pierwszego października , myślę , że data w porządku nawet dla tych którzy co nieco muszą jeszcze przetrawić w tej kwestii tak więc nie obijać się tylko zaczynać ze mną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonikzz
Na warstwę tłuszczu weider nic a nic nie pomoże, to nie są ćwiczenia na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem niestety ;/ że tutaj to tylko dieta ale już jestem na etapie racjonalnego jedzenia a A6W bedzie mi potrzebna jak ta warstwa tluszczu mi zejdzie :p No chyba ze znasz jakies tajniki jak pobyc sie oponki , poza dieta of course:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeterminowana28
Chyba faktycznie smignę te 6 sama bo chetnych jak widze brak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w
Hej jak Ci idzie? ja mam skończoną szóstkę 04/11/12 wynik super, ale trochę tłuszczyku zostało więc musze jeszcze spalić trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulcia8888
I jak ida cwiczenia? Dolanczam do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×