Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyniana2203

29 tydz, pieczenie i swiąd dróg rodnych

Polecane posty

Gość justyniana2203

Witam. Mam problem, jestem w 29 tyg ciazy, do tej pory miałam białe upławy, traktowałam to jako normalny objaw w ciązy, ale od wczoraj pojawiaja sie jasne zólte przy czym towarzyszy im swiad i pieczenie... Czy to powazne? nie chce nabawic sie zadnej infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
no infekcja najwyraźniej -umów się do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety999
Niestety to infekcja. Przechodzilam w 14 tygodniu. podobne objawy. Pieczenie, swiad i wkladka cala zolta byla. Idz do gina, bo ty i twoj chlop musicie sie z tago wyleczyc, zeby pozniej nie bylo nawrotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze byc tez
rzesistek -do doktora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyniana2203
kurcze, ja włąsnie tez mam cały czas wkładke zólta :/ ja mam sie z tego wyleczyc, to rozumiem, ale dlaczego mój mąz?? nie współżyjemy bo moja ciąza była zagrożona i lekarz zabronił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety999
a, no to chyba ze nie wspolzyjecie. to nie. to tylko ty sie musisz leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyniana2203
A czy moge poradzic sobie z tym jakas domowa metoda?? nie wiem, kupic tantum rosa czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety999
Tak dla informacji: ja dostalam tabletki dopochwowe na 10 dni i masc zeby sie na zewnatrz smarowac. Szybko poczulam ulge, wlasciwie po 3 dniach. Ale lekarz kazal mi do konca brac, zeby dobrze wyleczyc i zeby nie bylo nawrotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona statystyką
clotrimazolum krem i szybko poczujesz ulgę, ale i tak umów się na wizytę do lekarza, bo może być potrzebne dłuższe leczenie lekami na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety999
To zalezy co to jest. zapytalam sie lekarza, czy to grzybiczne czy zwykla infekcja. powiedzial, ze wlasciwie nie istenija infekcje drog rodnych, zeby tam grzyba nie bylo. Ze w tym wypadku to jest pol na pol. Wiec zwyklym tantum rosa nie wyleczysz. Moze ci to przyniesie ulge ale nie wyleczysz. Ja mialam to z miesiac temu, po powrocie z urlopu. I wlasnie powiedzial, ze takie cos sie lubi przyszwedac do czlowieka, kiedy jest zmiana wody (czyli podczas urlopu), czy jak jest na zewnatrz raz zimno raz cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.d.m..
Domowymi sposobami to sobie możesz leczyć obtarcie od gaci a nie infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety999
no wlasnie ja mialam clotrimazolum do smarowania na zewnatrz ale w srodku sie tym nie smarowalam. Niby lekarz mi powiedzial, ze jak sie do srodka dostnie, to mam sie nie przejmowac, ale w ulotce pisze, ze w ciazy ostroznie stosowac. Tutaj najlepiej sie poradzic lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona statystyką
Producenci wszystkich leków dla własnego swiętego spokoju piszą że w ciąży stosować ostrożnie, bo nikt nie robi badań na ciężarnych, ale spokojnie, to jest maść którą stosuje się niemal w 100% przypadków infekcji dróg rodnych i nie słyszałam o skutkach ubocznych. Musisz też wiedzieć że znakomita większość dziewczyn w czasie ciąży cierpi na to co ty teraz. Głowa do góry, clotrimazolum przynosi ulgę niemal natychmiast a koszt to kilka złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety999
zdumiona statystyką tutaj to przyznam racje. Niemniej jednak lekarz mnie uczulil, zeby do konca stosowac kuracje i dobrze wyleczyc, bo inaczej sie infekcja wroci. Wiec autorko radze ci tego nie bagatelizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona statystyką
Właśnie dla tego pisałam że do lekarza i tak powinna z tym iść, co nie zmienia faktu że dolegliwość jest bardzo dokuczliwa a ta maść przynosi ulgę natychmiastowo. Czasami trzeba poczekać na wizytę kilka dni, a w tej sytuacji jest to dość uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyniana2203
dzięki dziewczyny:) ale musze wam powiedziec, że swiad nie jest jakis bardzo wielki.. tylko te upławy mnie denerwuja... jutro pójdę do ginekologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyniana2203
dziewczyny nie wytrzymam normalnie... ech.. Boli coraz bardziej a moj lekarz dziasiaj nie przyjmuje, w nocy nie mogłam spac.. musze zrobic jakis okład sobie, ale nie wiem jaki... Czy rumianek pomoze???? boli!!!! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×