Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skania*

35-latka - jak się fajnie ubierać? Czy pasują ... trampki????

Polecane posty

Gość gość
Tak a ja mam 60 a wygladam na 15 nie osmieszajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifisi
ale czemu nie rozumiecie ze wiek po was widac i to jest smieszne jak kobieta pod 40 ubiera sie jak gimnazjalistka. trampki sa dla dzieci - maja byc wygodne, tanie i nie szkoda jak dzieciak wlezie w kupe na podworku. w wieku 35 lat jestes czysta osoba, dbaj troche o to jak wygladasz, nos rzeczy, ktore sa dla ciebie odpowiednie, a nie wygladaj jak lachman. w trampkach chodza kobiety, ktorych to poprostu nie obchodzi - wcale nie znaczy, ze sa mniej wartosciowe przez to, ale nie uwazam zeby to dobrze wygladalo. wyglada to jakby sie na sile odmladzaly i juz. niewazne czy takie maja intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie romantyczne koronki, falbanki, spódniczki, sukienki, apaszki, balerinki, pantofelki ? - to nied moj styl :O mam sie ubrac w koronkowa suknie bo jakiejs niuni nie podobaja sie trampki? :O wg ciebie wygladam jak lump - ok masz do tego prawo - ale dla mnie laski ktore nawet swoja cziłałe na spacer wyprowadzaja w pełnym stylowym ubiorze sa smieszne :D albo jak po bulki zapiżdzaja do spozywczaka w koronkach, tiulach i pantofelkach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fifisi - no to ty z*********j po swiecie w szpileczkach, ja bede z**********a w trampach i obie bedziemy szczesliwymi istotami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifisi
no i ta odpowiedz to znowu skrajnosc. babka w wieku 35 lat moze fajnie wygladac, nie w koronkach i sukniach. uwazam ze GAP choc bardzo oblatany za granica - robi swietne ubrania, ze smakiem. jest masa sportowych butow o bardziej eleganckim, delikatnym kroju, podkreslajacym kobiecosc..a nie ordynarny trampek. nie no jasne ze kazdy ma swoje zdanie, ale starajcie sie znalezc zloty srodek a nie zaraz mowic o panienkach wystrojonych na spacer z psem bo to jest mydlenie oczu. nie o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto powiedział, że my nie dbamy o siebie i chodzimy jak łachmany? To , ze czasem noszę trampki a czasem obcasy, lub inne buty nie ma nic do rzeczy. Noszę to na co mam ochotę i nie udaję 15 bo i po co. Tak samo jest z ubraniami, mam eleganckie i sportowe i na różne okazje. Nie wiem skąd myślenie, że nie dbam o siebie bo czsami noszę tramki :-)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*trampki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie kazdy musi na sile uwydatniac swoja kobiecosc jak ty. po niektorych kobietach ja po prostu widac, ty musisz sie dowartosciowywac ubiorem bos brzydka jak noc i wygladasz jak chlop widocznie. Jest takie przyslowie: ladnemu we wszystkim ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest masa sportowych butow o bardziej eleganckim, delikatnym kroju, podkreslajacym kobiecosc..a nie ordynarny trampek. - ale o co ci chodzi kobito? :D a moze ja chce wygladac jak łach a nie jakbym szła na rozdanie oskarów? co ci do tego w jakich butach zapiertalam po polskich ulicach, bo nie rozumiem? :D trampek g***** twoje poczucie piękna czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak! nie masz 50tki wiec mozesz smiało chodzic w trampkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia jest nienormalną osoba
Każda kobieta ubiera sie tak jak jej sie podoba. Uważam ze kobieta 30 - 35 lat dopiero robi sie atrakcyjna jeśli dba o siebie. Ja mam 27 i mieszkam w wwa od dziecka. Mieszkałam jakiś czas we Francji. Tutaj w Polsce ludzie sa zazdrośni. A jak sa kobiety zadbane i wyszukiwane to często szukają wrażeń i idą na całość nie zważając na uczucia innych. Ja chodzę tylko w wysokich szpilkach bo złe sie czuje w płaskich. Ale jak kobieta nie zal od wieku nosi trampki to fajnie to czasem wyglada bo trampki można założyć będąc zadbana uczesana kobieta i to tez moze być sexy pozdro dla babek 35 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifisi
ciasteczkowa mi a twoje wypowiedzi na moj temat, domniemania, ktorych jak dobrze wiesz nie jestes w stanie zweryfikowac, co maja osiagnac? chcialas mnie obrazic? poczulas sie lepiej przez to? dowartosciowalas sie? :) mam nadzieje ze tak, bo widze ze bardzo tego potrzebujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifisi
jezeli chcesz wygladac jak lachman to jak najbardziej, nie mam nic na przeciw, nawet idziesz w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fifisi ty głupia k****, z jakiej wsi jesteś. A co to k***a trampki. Ja mam 34 lata i mam prawie same adidasy i trampki na koturnie. Głupia ograniczona c**a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifisi
hahahaa :D aaaahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fifisi poza tym głupia cipo, mam koleżankę prawie koło 50. Taka laska że nie jedna 18stka może jej figury i powodzenie pozazdrościć. Pomyka w adidaskach i wygląda świetnie. Co za ograniczony beton z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GAP od kiedy ta marka ma fajne ubrania, chyba tylko dla ciebie ograniczona idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dowartosciowalam sie. Sama na co dzien w trampkach nie chodze, bo nie znalazlam ostatnio zadnych ktore by mi sie podobaly i ubieram sie raczej elegancko majac 23 lata, ale mam szafe wypelniona nike blazer high i air max 1 i popiertalam w nich nawet do eleganckich plaszczy. Zal ci d**e sciska, ze niektore kobiety czuja sie dobrze w trampkach, a ty jak ta matrona lazisz w jakichs kiczowatych pantofelkach. Nie interesuj sie czyjas dupa. Co za wiesniactwo. Do lozka tez ludziom zagladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifisi
Prosze pisz wiecej :) nie ma to jak prawdziwa frustracja skads tam :D tylko nie zepsuj klawiatury i nie trzes monitorem :) hihihi i nie denerwuj sie tak bo w trampkach, szczegolnie u utylych osob podobno bardzo poca sie nogi :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifisi
pyta w temacie czy pasuja trampki jest pytanie jest odpowiedz tylko jedna sluszna, NIE :) alez mnie to cieszy, ze tak was to boli! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fifisi, biedulko, nie ma nic gorszego niz stereotypowo myslacy ludzie. Skoro trampki kojarza Ci sie z niechlujnym wygladem, to je po prostu wypierz, od czasu do czasu i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifisi
mam jedna pare, ale w moim wieku to jeszcze przystoi i wyglada calkiem fajnie. 35 lat? :D :D sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fifi, myślałam ,że z tobą można podyskutować, ale myłam się niestety... Dobrze, ze nie mieszkam w Polsce ufff. A fifi to pewnie chodzi ubrana jak na odpust, tak Elegancko bo ma już 24 lata . A za 10 lat to nie wiem w co się będzie ubierać, bo matronom pasuje niewiele rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fifisi ej wiochmenko nie pochlebiaj sobie, nie budzisz ta skrajnych emocji. Po prostu głupia ograniczona k***o uwielbiam nazywać rzeczy po imieniu. A dla mnie jesteś mega ograniczonym betonem ze wsi. Jak dla ciebie 35 lat to starsza pani to ty chyba zj***e masz 17. Co za beton ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitorem? Nie mam monitora cebulo :) Malo mnie obchodzi twoje zdanie na temat trampek i wypowiedzialabym sie tak na temat kazdej czesci garderoby, kazdy sie ubiera tak jak mu sie podoba, co w twoim zascianku jest nie do pomyslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chojnic
Tak kurczę 35 lat to tylko czółenka spódnica w kratę za kolano i kapelusz z rondem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fifi tobie tramki już nie pasują, nie rób z siebie na siłę 15 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
literówka, przepraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×