Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skania*

35-latka - jak się fajnie ubierać? Czy pasują ... trampki????

Polecane posty

Gość fifisi
nie masz monitora? chyba klamiesz bo cos mi mowi ze na wiecej niz starego PC to ty nie wyciagasz :D oj fajnie bylo ale musze isc. Mam jakies zycie jeszcze w przeciwienstwie do trampiar :) milego odparzania odciskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dajcie spokoj Fifisi. Bidulka, wyrwala sie z jakiejs zabitej dechami wsi, gdzie po 30 wypada juz tylko dzieci rodzic, mezowi obiady gotowac i w niedziele w szpilkach i babcinej kiecce do kosciola latac, wiec nie wie, ze mozna zyc inaczej. Pierwszy raz w zyciu wyrwala sie do miasta i zdebiala :) Mnie, na szczescie, opinia Fifisi zwisa i powiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec ma 60 lat i właśnie dzisiaj przyszedł do mnie w trampkach oglądać wyścig formuły 1 ;) Zwróciłam uwagę na te jego buty. Daj spokój, młoda jesteś a takie masz durne rozkminy :O A co jest złego w chodzeniu w trampkach ? Nie myśl jak ciotka klotka co nosi półbuty na rzepy i kiereję do połowy łydki, bo skończyła 30tkę i nic już jej nie wypada, poza dyskiem w kręgosłupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.15 Hahahahahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety laptopy nie posiadaja 'monitora' cebulo :) cale szczescie ze sie w polsce nie wychowywalam ufff. uzerac sie z takimi ludzmi na codzien to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_26_waw
Ubieraj sie z klasa. trampki? No coz, nie darmo mowi sie ze buty sa swego rodzaju wizytowka. Zalezy od stylu zycia jaki prowadzisz. Napewno trzeba miec jedna pare trampek w szafie na wypad na rower czy zwyczajnie spacer z psem. Nie ma sie co odmladzac ale tez nie trzeba sie postarzac. Poszukaj na necie sa fajne propozyjce dla kobiet pod 40. Mozna super wygladac. Najwazniejsze to byc zawsze czystym i wyprasowanym jak ja to mowie. Prostota lepsza od nadmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryyy
wolę nosić trampki w wieku 32 lat niż nie znać ortografii własnego jezyka paniusiu wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryyy
musiałabym na głowę upaść, zeby zastanawiać się czy czasem komuś nie będzie przeszkadzac to, ze chodze w trampkach hahaha i jeszcze te pseudonbaukowe wywody, ze po 30 to ble ble ble hahahah jaka żenada naprawdę dziewczyny niby jesteście młode, swiatowe a jednak słoma z butów wychodzi czyli jak wkładam trampki to jestem stara malutka tak mhmmmm a czy po 30 wypada jeszcze nosic kurtki czy to też już obciach, a rękawiczki, a czapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracy101
haha zjaebisty temat :P dziewczynko twoj laptop ma tez monitor. trampki trampki...ja p*****le z tymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy powinien ubierać się jak czuje. Ja nigdy nie ubierała się elegancko i nie zamierzam. Mam 34 lata i na co dzień zakładam jeansy, ramoneskę i trampki na koturnie. Jak mam poważne wyście to ubieram się adekwatnie do sytuacji. Na co dzień ubieram się jak chcę. Maskuje jedynie mankamenty, takie jak brzuch po ciąży, jak nie doprowadzę nóg do używalności do lata to nici z min i krótkich spodenek. 35 lat to piękny wiek dla kobiety, zawsze z tym wiekiem kojażyła mi się aktorka,, monica bellucci,, No teraz jest starsza ale chodzi mi ojej młodsze lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu nie rozumiecie ze wiek po was widac i to jest smieszne jak kobieta pod 40 ubiera sie jak gimnazjalistka. trampki sa dla dzieci - maja byc wygodne, tanie i nie szkoda jak dzieciak wlezie w kupe na podworku. w wieku 35 lat jestes czysta osoba, dbaj troche o to jak wygladasz, nos rzeczy, ktore sa dla ciebie odpowiednie, a nie wygladaj jak lachman. w trampkach chodza kobiety, ktorych to poprostu nie obchodzi - wcale nie znaczy, ze sa mniej wartosciowe przez to, ale nie uwazam zeby to dobrze wygladalo. wyglada to jakby sie na sile odmladzaly i juz. niewazne czy takie maja intencje." x 100 procent racji. szkoda ze wiekszosc tego nie zauwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryyy
'ale nie uwazam zeby to dobrze wygladalo.' a ja uważam ze to dobzre wyglada i co mi zrobisz co ty myślisz że jestes alfa i omegą i twoje zdanie to dla całego swiata jakaś wyrocznia czy co buahahahahah takie tepe dzidy sa jednak rozbrajające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat. Jestem zgrabną, zadbaną kobietą. Ubieram się bardzo różnie w zależności od sytuacji. Noszę sukienki, szpilki, ale i dżinsy i trampki i dresy i krótkie spódniczki. Główną zasadą, którą się kieruję w doborze ubrań, to jakość zastosowanych materiałów. Muszą być rewelacyjne gatunkowo. Muszą też idealnie leżeć i nie być wyzywające. Reszta dozwolona. Trampki, to przecież nic nadzwyczajnego. Nie rozumiem szumu wokół tego tematu. Wypada je nosić jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 50+i tez nosze trampki,sa wygodne i mam nawet 3 pary,ktore czesto nosze,bo lubie sportowy styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech nosza te obdartusy trampki,leginsy i tuniki,wyglada to tyle i w porownaniu ze mna biednie,przynajmniej poprawia mi to nastroj jak stoje kolo takiego lapciucha np w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie noszę trampek do legginsów i tunik, wolę rurki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada tanio mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laptop ma monitor haaahahaahahaa debilu, ty wiesz co to jest monitor!? tepy wsiarzu z wiochy? Laptop ma ekran. Monitor jest wolnostojacy. Babe se daruj idioto, bo ja w komputerach siedzialam jak ty w pieluchy srales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a ale nikt do h**a tu nie mówi o walce z wiekiem. Każdy ma swoje ulubione zestawy ciuchów. Ja mam 34 lata, i walczyć z wiekiem zamierzam jak zapadnie mi się to i owo. Wtedy udam się do kosmetyczki , być może do chirurga. A ubiór to kwestia indywidualnych potrzeb. A ta fifi czy jakoś tak to skrajna kretynka ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA DEBILA OD LAPTOP MA MONITOR HAHAHA: Wikipedia, haslo "laptop", dzial "budowa" Laptopy są zbudowane przeważnie jako pojedyncze niewielkie zamykane urządzenia, w których znajdują się wszystkie podzespoły wewnętrzne (procesor, pamięć, itd.), wybrane wejścia dla nośników (CD-ROM, DVD-ROM, HD DVD, Blu Ray, dyskietki), urządzenia komunikacji z użytkownikiem (klawiatura, ekran TFT oraz TrackPoint lub touchpad). Ekran notebooka jest wykonany w technologii TFT o rozmiarze (11-21 cali). Wikipedia, haslo "monitor": Podział współczesnych monitorów wygląda następująco: monitor CRT – przypomina zasadą działania i po części wyglądem telewizor. Głównym elementem monitora CRT jest kineskop; monitor LCD – inaczej panel ciekłokrystaliczny. Jest bardziej płaski od monitorów CRT. Zasada generowania obrazu jest odmienna niż w monitorach CRT. MONITOR TO OSOBNA JEDNOSTKA TY TEPY KABANOSIE!! HAHAHA FACET SIE ZNALAZL! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nosze bojowki,dresy,polary i mam gdzies ta cala mode, smieszy mnie a ciuchy wszystkie kupuje w lumpie, tylko bieliznę w sklepie lub na bazarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prawie 29 lat.W czerwcu biorę ślub.Impreza plenerowa. Po ceremonii zamierzam zrzucić szpilki i wskoczyć w trampki... Olać system ;-) Powiem wam jedno. Moja mama ma bardzo młodzieżowy styl i cholernie mi się to podoba. Laseczki ubierajcie się na tyle lat na ile się czujecie.Ja w lecie wskakuję w mini i baaardzo krótkie spodenki.Mam nogi których może pozazdrościć mi każda małolata - nie przesadzam.I co? Przez to że blisko mi do trzydziestki mam chodzić w garsonkach? Bez jaj...Podkreślajcie swoje atuty bez względu na wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde sa ludzie, ktorzy maja tego typu dylematy?? A co gorsza tacy, ktorzy sie z nimi zgadzaja?? Chryste! Niech kazdy chodzi w czym chce I w czym lubi. A juz w ogole nie rozumiem, co ma wspolnego chodzenie w trampkach z byciem niechlujnym czy brudnym. Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkad pamietam zawsze wygldalam na mlodsza, nie wiem, czy to jakes geny czy fakt, e bylam wczesniakiem. Mam 30 lat a obce osoby daja mi maks 22. I co? Dla mnie to nie powod do dumy, wlasnie mnie to wkurza. Mam 6-letnie dziecko, ktore wyglada jak moja siostra a ni corka. a wlasnie ubieram sie mlodziezowo, na luzie, wygodnie. I tez dziunie z pracy, ktore chyba zazdroszcza p*****la, ze powinnam zmienic styl, fryzure by dodac sobi lat. Ale to nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to tylko dla chłopczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rurki to jeszcze jak masz ładne nogi to ok . Nawet jak masz 40 lat Ale trampki poza sportem , spacerem w lesie itp ... LITOŚCI kobieto to jest obuwie dla dzieci/gimbazy ! Nie masz już nastu lat bliżej do babciowego wieku bo panie 40 -43 już czasem mają wnuki. Albo wydoroślejesz albo stanowisz idealny materiał na tzw. "dzidzię piernik" w przyszłości. Jakby mi pracownica w Twoim wieku przylazła w trampkach do pracy to z miejsca padłaby sugestia zmiany zatrudnienia na np. przedszkolankę jak tak lubi infantylne klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam swoje trampusie i bede w nich zaiwaniac, dopoki sie nie rozpadna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.39. Dzidzia piernik to mocno starszawa pani, z makijazem a la Barbara Cartland, noszaca wsuweczki z motylkiem I rozowe koszulki z wizerunkiem Myszki Miki, odslaniajace pepek, czyli po prostu ubrana infantylnie. Kobieta, nawet pod 70, w jeansach, trampkach I marynarce, tak sie ma do dzidzi piernik, jak ja do krolowej bony. Nie bez powodu obuwie sportowe produkuje sie we wszystkich rozmiarach, ale juz t shirta z Justinem Bieberem w dziale dla doroslych nie uswiadczysz. W normalnych krajach dojrzala kobieta w trampkach nikogo nie dziwi, podobnie jak emerytka na silowni, tylko w Polsce pokutuja takie idiotyzmy. A do pracy czlowiek ubiera sie adekwatnie do stanowiska jakie piastuje, to jest chyba logiczne, wiec Twoja uwaga jest co najmniej dziwna I nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×