Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Słownik dla nowych użyszkodników kafe.

Polecane posty

Postanowiłem pomóc się tutaj ogarnąć nowo pojawiającym się użytkownikom kafe. Ktoś kto tutaj zajrzał pierwszy raz może odnieść, mylne, wrażenie że nie znamy tutaj języka polskiego czy słów jakich używamy nie pochodzą ze słownika polskiego języka. Tymczasem moi drodzy nowicjusze to tylko tutejszy slang. Postaram się wam na szybko przybliżyć parę slangowych określeń; SlANG --- POLSKI ODPOWIEDNIK Moszna --- można mosznarda --- musztarda mosznarena --- macarena mosznacao --- macao(słabo znana gra w karty) mosznacać --- macać mosznacartyzm --- makkartyzm antykomunistyczny kierunek w polityce wewnętrznej USA w latach pięćdziesiątych XX w mosznawielizm --- makiawelizm mosznachina --- machina mosznachorka --- machorka Oczywiście slang jest o wiele bogatszy niż ta garstka podanych przeze mnie znaczeń, ale to też powinniście wiedzieć, posty, które zawierają więcej jak trzy krótkie zdania są dość często uznawane tutaj za spam, co z kolei skutkuje kasacją postu czy też całego tematu. Może inni coś dorzucą aby mój wstęp nie był przydługi. :classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna durna prowokacja
założysz dla mnie słoik ? może być mały od majonezu light..... tak nieśmiało proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna durna prowokacja
wyznałam Ci miłość a ty usunełeś posta ? nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrol ce kontrol fał
opuszczę, bo wstydliwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem moderatorem, na niewygodne posty mogę co najwyżej fuknąć nieufnie siedząc przed monitorem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy na forume
Myrek jest był i benndzie moim kochaniem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhvhcvhvh
a łiła i tzipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna durna prowokacja
to kto usunął moje wyznania miłosne ? hmmm ale założysz słoik ? taki malusi może być .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy na forume
fuknąć nieufnie co za sliczniutkie okreslenie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuję takich małych opakowań. :o🖐️)) tak tak Teraz udam się do sklepu po piwo, ale jeszcze tu zajrzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy na forume
a moge pojsc z Toba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna durna prowokacja
przyznam szczerze że od czasu hdy zobaczyłam ten niezapomniany film ze słoikiem moje życie odmieniło się na zawsze zawsze uważałam że o facetach i seksie wiem już wszystko kafe uświadomiła mi że moja wiedza była niepełna nie byłam świadoma że można tak ładnie bawić się słoikiem ani nei byłam świadoma że w Columbii większość młodych chłopców przeżywa inicjację z osłem i nikogo to nie dziwi, ba, wszyscy uznają to za normę kulturową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna durna prowokacja
Myrevin, kupisz majonezik ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cze myrek
moszna powiedzieć, że umiem grać w makao :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×