Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkrywam lidla

co polecacie z serii w5 z lidla????????????

Polecane posty

Gość odkrywam lidla

dopiero odkrywam lidl i wiem, ze produkty z serii w5 są bardzo chwalone. mozecie jakies polecić? Na razie mam mleczko- owszem doczyściło ładnie, ale jest rzadkie i slabo sie pieni, więc dla mnie szału nie ma, wolę mleczka gęste. Ale np. płyn na bazie octu, czy te pianki czyszczące itd nie powiem, bo mnie zaintrygowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
ja polecam plyn do naczyn taki fioletowy jak denaturat - niestety ostatnio ciagle jest tylko w malej butelce, ale myje idealnie, nawet przypalonego gara nie trzeba mocno szorowac pianka do wc kostki zelowe do wc - ladnie i dlugo pachna plyn do szyb - swietnie myje i nie zostawia smug, starczy troche przetrzec plyn do kuchni pomaranczowy taki - masz mega przypalona kuchenke, psikasz i leciutko schodzi plyn do podlog - b. wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółty płyn do naczyń - polecam odswieżacz powietrza w aerozolu - zawsze miałam po nim cały dzien katar, więc odradzam osobom skłonnym do alergii więcej rzeczy nie uzywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W5 PŁYN
ułatwiający prasowanie. Jest bardzo dobry. Piankę do szyb (w aerozolu) chociaż płyn do szyb z rozpylaczem też jest bardzo dobry. Piankę do Wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie rewelacyjne sa
Produkty do zmywarki. W sumie to tylko tego uzywam z chemii z lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam sprej do kabin
idealnie zmywa resztki mydła, osad z kamienia czyszczę nim także umywalki a jak zabraknie żelu wc to spryskuję nim także sedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odplamiacz W5 w proszku
teraz chyba nawet kilowe opakowanie, jeden z lepszych odplamiaczy ,vanish się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam tylko tanletki
do zmywarki (najlepsze moim zdaniem na rynku), sciereczki wilgotne do sprzatania takie jak dla niemowlat, plyn anty-kamien (swietny! nic tak dobrze nie myje kabiny) reszta to syf, zwlaszcza plyn do naczyn i do podlog - smierdzi a nie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam tylko tanletki
a no i sol i nablyszczacz tez mam z W5 i są ok. płyn do szyb - przecietny, jak cala reszta mleczko - tez zwyczajne, nic szczegolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam w 5 z lidla,nie wiem skad te zachwyty. Wole doplacic zlotowke czy dwa i kupic przadny produkt,ktory lepiej czysci i jest bardziej wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskaweczka1000
Pianka do szyb!!! Rewelacja do mycia szyb i nie tylko! Jest super do mycia okapu w kuchni czy mebli w kuchni,wystarczy popsikać poczekać 2-3 min i można ścierać ten cały tłusty brud zwykłym ręcznikiem papierowym bez zbędnego szorowania.Poza tym nie ma lepszego środka do mycia czarnych zacieków na plastikowych białych oknach. Kupuję już od lat te produkty i wszystkie są dobre ale ta pianka to moja ulubiona chemia z Lidla,czasem ciężko ja kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×