Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody ojciec

szukam Kobiety,która mi pomoże przy dzieciakach

Polecane posty

Gość Sexi G
coś tu ściemą czuć, tak ogólnikowo pisze że żona zostawiła dzieci bo wybrała karierę... nie wierzę w takie bajki. szuka naiwnej na ruchanie. na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody ojciec
Gdybym chciał lasek nie szukał bym tutaj. Ludzie wy chyba nie wiecie co się dzieje na świecie. To,że facet został sam z dzieckiem jest już źle tak? bo tylko kobiety są czułe kochane i nigdy dzieci nie porzucą?(a spójrzcie na sprawę Katarzyny ze Sosnowca, i inne o których teraz ciągle się słyszy, ZABIŁY WŁASNE DZIECI!!!! i to też były matki) dalej mi powiecie,że tylko faceci dzieci zostawiają? Myślałem,że tutaj siedzą normalni ludzie, którzy niosą za sobą jakiś bagaż doświadczeń, a nie nudziarze,którzy nie mają co robić,i podszywają się co 5 minut pod inny nick..Żona sama zostawiła mi dzieci, na sprawie rozwodowej powiedziała,że ona nie ma czasu, i nigdy nie miała...zawsze ja byłem przy chłopcach, ja wszystko o nich wiem. co lubią,czego nie lubią, czego nie mogą,na co chorowali,jakie mają siniaczki po przewróceniu się,jakie bajki lubią,co się dzieję,jak jestem w pracy,,..a zapytać o to moją żone..nic nie wie...jak zapytała sędzina o ulubioną bajkę chłopców..nie wiedziała co powiedzieć..wiedziała tylko o swojej karierze, i o swoim szefie, z którym mnie zdradzała..ale po co jej facet który sprząta pierze gotuje,dziećmi się zajmuję, daje jej na wszystko, na wszystkie zachcianki, czas na karierę.. Emil cały czas płacze za mną..nie rozchorował mi się jeszcze, nie miał gorączki nic. Olaf jak chodził do tego żłobka też mi nie chorował na początku. Zazwyczaj zwalacie na żłobki, przedszkola. W żłobku dziecko mając po wyżej 37 stopni nie wpuszczą..dziennie go zaprowadzając muszę mu zmierzyć temperaturę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjh
i co dziecko wyje cały miesiąc a ty dalej je tam posyłasz ? serce by mi pękło gdyby moje dziecko dzień w dzień płakało w przedszkolu cały czas. 5 dni w tygodniu po kilka godzin, koszmar. widocznie jest za wcześnie na posyłanie go, potrzebuje rodzica, niani, babci, kogoś bliskiego. i jak szukasz niani to daj ogłoszenie, zrób selekcję, a potem kamerki w domu i podsłuch i wiesz wszystko. co z ciebie za facet, szukasz niani na forum rozwodników ? Przeciez rozwodnicy skoro są sami z dziecmi to pracują, nio chyba że pasożyty mamuśki co tylko z alimentów żyją. poszukaj wśród znajomych, sąsiadów a nie na forum rozwodników gdzie każdy rozwodnik jest na swoj sposób skrzywiony... nigdy nie powierzyłabym dziecka osobie poznanej na forum i to forum rozwodników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody ojciec
Przeczytasz uważnie czego oczekuję po forum? Zostawiam go,bo co zrobię? muszę chodzić do pracy, co mam siedzieć z dzieckiem w domu, i siedzieć ja na zasiłku? no proszę Cię... A dlaczego przy rozwodnikach, czy wdowach..bo wiem,że osoby,które zostały pokrzywdzone prze życie, inaczej podchodzą do pewnych spraw.. Każdy mnie przekreśla..dlaczego? to,że robię dla dzieci wszystko? że ich nie zostawiam jak matka i staram się jak mogę? nie rozumiem ludzi już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latka---:)
jestem mloda, ladna, czula, wrazliwa, lubie dzieci, studiuje prawo - nadam sie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie tymi głupotami co tutaj wypisują, niektórzy wypowiadający się na forum nie mają pojęcia o życiu i swiecie. Większość jest albo sfrustrowana niepowodzeniami życiowymi i zamyka się w SZCEŚLIWYM WIRTUALNYM ŚWIECIE, albo sa jeszcze dziećmi. Także, olej te głupoty co tutaj wypisują. Jesteś naprawdę wspaniałym człowiekiem, sądząc po tym co piszesz. Daj może ogłoszenia , że szukasz niani, jakaś pani na emeryturze, za wcale nie wysoką kwotę może by siedziała z dziećmi w domu, zamiast wysyłac je do żłobka i przedszkola jak tego nie lubią. Chyba, że szukasz partnerki życiowej? To już inna bajka, narazie skup się na dzieciach, a miłość jak będzie miała przyjść to przyjdzie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody ojciec
Nie nie szukam miłości, przyjdzie na to czas.. Starszy lubi chodzić do przedszkola, tylko młodszy tak mi płacze jak go zostawiam, nie odstępuje mnie na krok, cały czas przytula się, buziaczki mi daję,"kociam cię tata" tak mówi kilka razy w ciągu dnia, nie położy się sam, musi ze mną spać, jak obudzi się i mnie nie widzi taki płacz...Szczerze nie wiem co zrobić, teraz jest malutki jeszcze więc to chyba zrozumiałe,ale nie chcę by później był fajtłapą,nie radził sobie w życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaaaaaa
Nie nam oceniać czy kłamie czy nie.Większość ma swój sposób na życie a kto go nie ma- szuka...Nie można nikogo potępiac ani oceniać ze w ten czy inny sposób Próbuje sobie pomoc bo to indywidualna sprawa jeżeli nikogo tym nie krzywdzi.Widać tu,ze mało niektórzy widzieli albo mało przeżyli skoro demagogi próbują snuc ponad wszystko.Jeżeli Młody Tato chcesz pogadać bez ludzkich osądów domysłów czy co tam jeszcze w ludzkich głowach siedzi...zapraszam. Tez mam dzieciaczki i trochę wiem o ich wychowaniu..Pozdrawiam forumowiczow. eurydykaa@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbgjh
ale w czym masz problem ? Dajesz ogłoszenie że szukasz niani, rozsiewasz info po znajomych, w pracy, w okolicznym sklepie. Kilka dni i masz nianię. Jak dziecko tak płacze to nie posyłaj go do żłobka. To nie jest normalne. Nikt na zasiłek nie każe ci iść. dziwi mnie tylko że czas ucieka, młody dalej wyje a Ty się rozczulasz nad sobą i dziećmi zamiast DZIAŁAĆ !!!!! A na forum to wierz mi, jakaś pedofilka, złodziejka się podszyje, uśpi Twoją czujność i stanie się krzywda ! To niebezpieczne. Albo ktoś kto handluje dziećmi. Myślisz że oni nie szukają okazji na forach ?? Właśnie głównie na forach gdzie opisują się ludzie którzy są w tym konkrentnym momencie życia trochę słabsi i bardziej podatni na działania oszustów !!!!! A jeśli nie chcesz wypisywać dziecka ze żłobka to weź nianię chociaż na 2 -3 dni w tygodniu na początek. Tak dla oswojenia. Albo porozmawiaj z psychologiem co możesz zrobić żeby dziecku było łatwiej, pełno jest takich ośrodków gdzie nie ma terminów i od ręki ktoś może Ci pomóc i pomóc wybrać najlepszą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 28_84
Witam! ja chętnie sluze radą :) jestem mężatką i mieszkam w woj. mazowieckim, ale doskwiera mi samotnosc chętnie czasem pogadam..mam 3 letniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monilin
Witaj, sama mam dwójkę dzieci więc chętnie służę radą, jeśli jesteś z okolic Pszczyny to być może mieszkamy niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monilin
Napisz swój adres e-mail albo numer gg to możemy porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody ojciec
Kamil_ek1986@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×