Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DenStyNej

Uważam, że jak się ze sobą spotkają byli partnerzy to zawsze do czegoś dojdzie

Polecane posty

Gość DenStyNej

Moja teoria jest taka, że jak się spotkają ze sobą byli partnerzy, czyli on i ona... którzy obecnie już nie są razem, ale byli ze sobą w przeszłości.. i spotkają się w takich okolicznościach, że będą tylko sami i będzie alkohol to na 99% dojdzie do sexu (oczywiście zakładam, że oboje w tym momencie są wolni), aczkolwiek nawet jak np panna jest zajęta, bo to one szybciej sobie kogoś znajdują to i tak daje 60% że będzie sex wiem co mówie, bo już miałem 2x taką sytuacje, że byłem w związku,potem sie rozstawaliśmy i np po 2 miesiącach spotkaliśmy się już jako znajomi u mnie lub u niej.. było winko,piwko itp.. i kończyliśmy sexem, w dwóch przypadkach tak miałem już, zresztą moja teorie też jest na podstawie obserwacji i rozmów ze znajomymi, każda koleżanka tak miała, kumple zazwyczaj też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widze mojego byłego
przypadkowo na ulicy a na szczęście nie zdarza się to często, to uciekam na drugą stronę/ odwracam się/ udaję że go nie widzę w zależności jaką ma sytuację nie mam ochoty słowa z nim zamienić, gówno mnie obchodzi co u niego słychać, nie zostałabym z nim sam na sam ani sekundy, czuję tylko niesmak na myśl o nim, twoja teoria jest mocno naciągana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszanka.12
Nie poszłabym do łóżka z eks ! nawet jakbym była najebana w trzy dopy :o Dlaczego? - Co mi po tym skoro i tak nie będziemy po tym razem? - Nic z tego nie będę miała ;) - Z jakiś powodów nie jesteśmy już razem, więc dwa razy do tej samej rzeki? jeszcze tak zdesperowana to nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam nawet wiele spotkań
z ex i też do niczego nie doszło. Widocznie nie pociągamy się fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widze mojego byłego
nie toleruję kontynuacji znajomości z byłym w jakiejkolwiek formie, trzeba być masochistą żeby znosić widok bylej/byłego i dobrowolnie się godzić na wspólne przebywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańńń
Mój eks ma 22 lata i dwoje dzieci :D --- dno! :D w życiu bym z nim nie piła... jak dobrze, że nasz związek rozpadł się po kilku miesiącach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DenStyNej
/// - Co mi po tym skoro i tak nie będziemy po tym razem? - Nic z tego nie będę miała - Z jakiś powodów nie jesteśmy już razem, więc dwa razy do tej samej rzeki? jeszcze tak zdesperowana to nie jestem /// - a po cholere macie byc znowu razem? to tylko sex - bedziesz miala wlasnie sex - to ze nie jestescie razem juz to o niczym nie swiadczy, jesli nie rozstaliscie sie w ciezkich klotniach tylko spokojnie to na samo ruchanie , jesli wczesniej bylo dobrze pod tym wzgledem to nic zlego po drugie, czytajcie uwaznie idiotki.. ja nie mowie, ze z miejsca teraz jak siedzicie macie leciec do byłych i dawac im doopy, tylko mowie, ze JESLI BY SIE BYLI PARTNERZY SPOTKALI i okolicznosci by temu sprzyjaly, czyli np ona by byla u niego, lub odwrotnie.. i byli by tylko sami i bylby alkohol TO NA 99% DOJDZIE DO CZEGOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankaa122
na 99 % do niczego nie dojdzie nie łudź się ;] a taki sex z ex to właśnie nic innego jak dawanie dupy ;] sex z osobą do której już nic nie czuje nie daje mi satysfakcji. Rozstaliśmy się jak ludzie, ale z JAKIEGOŚ POWODU więc ? Może twoje znajome, znajomi nie mają ku temu skrupułów by sypiać z byle kim, ale jak widzisz są ludzie którzy mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest, zwłaszcza jak była kiedyś kosmiczna chemia ;) ja po 13 latach spotkałam mojego ex (pierwsza wielka miłość) ... gdyby nie to, że nie byliśmy sami, na bank skończyło by się w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DenStyNej
na 99 % do niczego nie dojdzie nie łudź się ;] a taki sex z ex to właśnie nic innego jak dawanie d**y ;] sex z osobą do której już nic nie czuje nie daje mi satysfakcji. Rozstaliśmy się jak ludzie, ale z JAKIEGOŚ POWODU więc ? Może twoje znajome, znajomi nie mają ku temu skrupułów by sypiać z byle kim, ale jak widzisz są ludzie którzy mają ta sasanka to jakas idiotka... po pierwsze, z czym mam sie nie łudzić? chyba mówie na podstawie wlasnych doswiadczen, jak i obserwacji po znajomych.. dodatkowo byl taki program na mtv, jak wlascie "exy" sie spotykaly ze soba na noc w hotelu i praktycznie kazda para konczyla sexem a tekst jak porownalas sex z ex do spania z byle kim jest w ogole smieszny hahaha, to sorry jak pierw sie zadajesz i chodzisz z byle kim to sie nie dziw ze pozniej ruchajac sie z nim uwazasz ze sie ruchasz z byle kim:) won idiotko.. pewnie nawet nie masz 23 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DenStyNej
ta sasanka to jakas idiotka... po pierwsze, z czym mam sie nie łudzić? chyba mówie na podstawie wlasnych doswiadczen, jak i obserwacji po znajomych.. dodatkowo byl taki program na mtv, jak wlascie "exy" sie spotykaly ze soba na noc w hotelu i praktycznie kazda para konczyla sexem a tekst jak porownalas sex z ex do spania z byle kim jest w ogole smieszny hahaha, to sorry jak pierw sie zadajesz i chodzisz z byle kim to sie nie dziw ze pozniej ruchajac sie z nim uwazasz ze sie ruchasz z byle kim won idiotko.. pewnie nawet nie masz 23 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantomina
tez tak mysle :D ilekrość nie spotykalam sie ze swoimi ex sam na sam i byl alkohol to konczylismy w lozku:) to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankaa122
mtv szacun i respect... w takim bądź razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassanka ma 17 lat
mowila w innym topie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta teoria to głupota jakaś.Sex po alkoholu z byłą(byłym)jest normalny? :D.W życiu większej bzdury nie słyszałam.Ja się z byłymi przyjaźnię i nawet gdy byłam z którymś sama u mnie w domu to nic nie było...nie każdy ma dawanie tyłka we krwi. poza tym ciekawe jak dużo alkoholu musiało być,żebyście skończyli w łóżku?Bo jak mało to na trzeźwo pewnie też skończyłoby się seksem a jak dużo to nie wierzę,że seks był bo nawet nie stanie facetowi a z flakiem to wiecie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DenStyNej
evolete, twoi faceci to chyba jakieś cioty :classic_cool: ale predzej smiem twierdzić, że nigdy nie mialas faceta, albo przynajmniej nie ruchalas sie z zadnym tekst, ze po alkoholu facetowi nie stanie jest równy temu ze jak kobieta jest blondynka to musi byc glupia... bzdura , bzdura i jeszcze raz bzdura ja osobiscie nie wiem ile bym musial wypic aby mi nie stanal w momencie kiedy zaczal bym sie zabawiac z kobieta :O po prostu bym musial byc nieprzytomny.. a w momencie jak sie jest po prostu pijanym, jest fajnie, atmosfera, sami w domu..to nie ma bata, zawsze bedzie sex z ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fieeeeeeera
Oczywiście zgadzam się z autorem, ja tydzień temu spałam ze swoim eks, po pół rocznej przerwie :D i było tak jak piszę autor zaprosił mnie do siebie, niby na pogadanke, na film, aby spedzic milo czas kiedy konczylismy drugą butelke winka to już sie zaczelismy calować, no a potem.. sami wiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racjaa
jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba młody jesteś i ciągle myślisz tylko o seksie ;).Poza tym należy mieć swoją godność,z jakiegoś powodu druga osoba się staje byłym czy byłą..Co za przyjemność bzykać się z kimś kto już nas nie kocha?Kto nas w jakiś sposób zranił? Dla mnie ciotą jest koleś,który musi wtykać penisa za przeproszeniem w pierwszą,lepszą dziurę bo nie może znaleźć sobie kolejnej fajnej babeczki do związku i seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co ta klotnia?,
Tak, niektorym sie zdarza seks z eks partnerem, ale to tylko w pewnych okolicznosciach. Tylko wtedy, kiedy oboje czuja do siebie pociag fizyczny i w miare sie jakos tam lubia przynajmniej. Ale przeciez wiele par rozstaje sie wlasnie dlatego, ze przynajmniej jednej z osob, partner przestal sie wydawac atrakcyjny fizycznie, intelektualnie, albo zwyczajnie nie moga na siebie patrzyc bo sobie jakichs tam krzywd narobili. I w takiej sytuacji, przeciez nikt nie lezie do lozka z kims, czyja fizycznosc go odpycha albo z kims kogo po prostu nie jest w tsanie zniesc. A wiec autorze, swoja teorie opierasz na wlasnych doswiadczeniach i obserwacjach innych znajomych ci eks par, a to znaczy, ze akurat ci znani ci ludzie rozstali sie w sytuacji, gdzie nadal byl pomiedzy nimi jakis tam pociag fizyczny wzajemnie. Ale takie sytacje stanowia tylko pewien procent rozstajacych sie ze soba ludzi, i nie mozesz uogolniac na wszystkich eks partnerow. Po prostu takich osob nie dane ci bylo jeszcze poznac. Z jednym z moich eks w zyciu nie poszlabym do lozka, pomimo tego, ze sie lubimy i fizycznie tez nie jest najgorzej, ale ten facet po prostu przestal mnie interesowac w pewnym momencie jako mezczyzna i partner seksualny, i nie poszlabym z nim niezaleznie od ilosci wypitego alkocholu. Juz chyba predzej przespalabym sie z obcym facetem, nieznajomym ale przystojnym. Drugi eks, fizycznie bardzo nadal mnie pociaga, ale rowniez o zadnym seksie mowy nie ma, chocbym nie wiem jak bardzo chciala i on chcial, bo podjelismy kiedys decyzje o tym, ze nie bedziemy razem i nie bedziemy komplikowac sobie w zaden sposob wzajemnie zycia. Tak tez sie da, pod warunkiem ze sie posiada pewna doze instynktu samozachowawczego i rozum w glowie a nie w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racjaa
evolete,to chyba ty musisz byc zbyt młoda, skoro seks odrazu przypisujesz do milosci dojrzale kobiety bardzo czesto a nawet czesciej oddzielaja dzisiaj seks a milosc malo ktora uprawia go z milosci, zazwyczaj jest to po prostu dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazylem ze
tak niektore z was pierdolą, ze nigdy by sie nieprzespały ze swoim eks itp itd.. bez sensu bo tak siedzac przedkompem i nie majac nawet jakiegos tam kontaktu z tym eks to wiekszosc tak powie ale co innego kiedy byscie sie znaleźli sami z tym eks, na całą noc, byłby alkohol itp.. jestemprzekonany ze kazda z was dala by doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematu

ale mi sie chce ruuchac moje byle ;( szkoda ze nie mam z nimi dawno kontaktu i one juz dawno maja innych chlopow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×