Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takitamsobienick

Zostawił mnie a ja jestem w ciąży...

Polecane posty

Gość takitamsobienick

Nie oczekuję od was porad tylko nie mam z kim pogadać... Byłam z nim dwa lata. Ja myślałam, że jest idealnie, byłam szczęśliwa, sądziłam, że on też. Kiedy się ostatnio widzieliśmy było jak zawsze dobrze ale kiedy tylko wróciłam do domu dostałam smsa, że to koniec, że więcej się nie zobaczymy. Byłam w szoku bo nie dość, że nie zasłużyłam nawet na normalną rozmowę to jeszcze wszystko w co wierzyłam i z czym wiązałam plany legło w gruzach, nie mam nic. Powiedział, że mnie nie kocha... A dziś dowiedziałam się, że jestem w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh. musisz mu powiedziec. i nie nastawiaj sie na to ze wroci bo jestes w ciazy. moze byc roznie. nie martw sie, dziecko to jest najwiekszy skarb a jego kopnij w tylek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcekwadrat
Pewno, jego kopnij w dupe i myśl tylko o dziecku :) to skarb, cud i największe szczęście dla kobiety. Poradzisz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobienick
Mam 32 lata. Nie nastawiam się, że wróci, z resztą po co skoro mnie nie kocha. Nie chcę dzielić życia z człowiekiem, który byłby ze mną z litości czy z obowiązku :( Po prostu nie wiem co z tym wszystkim teraz robić. :( Jeszcze niedawno chciałam tego dziecka, miało być szczęściem a teraz mimo, że nadal go chcę to w tej sytuacji ciężko mi się tym cieszyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watch_the_throne
powiedz mu o ciąży, bo ma prawo wiedzieć. Ale to wszystko. Bo nawet jeśli wróci, to będziesz czuła, że zrobił to tylko ze względu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleza ci sie alimenty. na pewno jest ktos kto ci pomoze przy dziecku:) kolezanka, mama , siostra. teraz to ty sie niczym nie przejmuj tylko zadbaj o siebie:) a jemu pokaz ze potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobienick
Dzięki wam za dobre słowa. Wiem, że ludziom nie takie rzeczy się w życiu układały ale jak już się jest w takiej sytuacji to ciężko uwierzyć, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To interesujące, iż bardzo często kobiety dowiadują się, że są w ciąży zaraz po tym jak facet chce się z nimi rozstać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobienick
Może interesujące dla kogos kto nie jest w takiej sytuacjii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobienick
To dlaczego ją zostawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jej nie kochałem, miałem dość itd. Nie było przyszłości. Tak i ja i ona mogliśmy sobie ułożyć życie, ale zaciążyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobienick
Skoro jej nie kochałes to dlaczego nie pilnowałes, żeby nie zaszław ciażę? Nie rozumiem tego. Może kiedyś inaczej na to popatrzę ale teraz nie potrafię tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie mało rozumiesz pomimo wieku i dlatego się nawet nie zaorientowałaś, że w związku jest coś nie tak. To sa rzeczy oczywiste i nie chce mi się oczywistości tłumaczyć każdemu z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A konkretnie co do pilnowania, to pilnowałem przez wiele lat, metodą liczenia dni niepłodnych. Ale ona chciała uprawiać seks w różne dni i powierzyłem jej antykoncepcję. Zaczęła brać pigułki. Powierzenie babie antykoncepcji jest największym błędem kazdego faceta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bimbałek - to Ty nie rozu
miesz:O autorka zadała proste pytanie, a Ty odwracasz sytuacje jakby to ona była nielogiczna, a tymczasem Ty taki jesteś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powierzenie babie antykoncepcji jest największym błędem kazdego faceta To było zakładać gumke, to takie skomplikowane? Każdy decyduje za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobienick
Wbrew pozorom dużo rozumiem ale takiego oszutwa nie pojmę nigdy. Ja nie mówię ludziom, że ich kocham kiedy tak nie jest i nie uprawiam sexu bez zabezpieczenia licząc na szczęście. Ja rozumiem, że nie każdy związek musi być udany i zdaje sobie sprawę z tego, że ja ślepo zakochana mogłam nie zauważyć pewnych rzeczy ale on świadomy tego, że mnie nie kocha liczył na co?? Że może się uda i nie zajdę w ciążę?? Cholernie mnie to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojhjkh
zostaniesz sama do konca zycia . Faceci raczej nie umawiają sie z kobietami ktore maja dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite1
Moja ciocia tesz jest samotną matką ( córka ma 18 lat ) Chłop nie płacił nigdy alimentów . Rozeszła sie z nim 15 lat temu ... Dziecko podobno nie było planowane tylko po imprezie i się zdarzyło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie był przygotowany na dziecko. Mim o wszystko mogłabyś z nim porozmawiac i spytac dlaczego był z tobą, dlaczego cię zostawił? moż cał czas chciał luzu, seksu i bez zobowiązań. A może po dłuższym związku coś go w tobie drażniło i stwierdził, że nie widzi z tobą przyszłości? Po sposobie w jaki zerwał widać, że nie jest poważny i dojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite1
Na swiecie jest dużo zdesperowanych kobiet ktore łapią facetów na dziecko . Wydaje im sie ze w ten sposób utrzymaja przy sobie faceta i ten nie odejdzie ? Często są w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobienick
ojhjkh nie zawsze tak jest i szczerze mówiąc nawet jeśłi masz rację to dziś nie chcę takich pocieszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite1
Ja na przykład nie planuje nigdy dzieci dlatego nie mam kobiety .. Jakbym miał , to kto wie czy nie wpadła by na pomysł przebicia prezerwatywy . A jakbym został ojcem to bym sie powiesił . Dlatego unikam seksu i kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobienick
prawictwo pospolite1 chcesz powiedzieć, że jesteś pod tęczową flagą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooly
Nie, on unika i seksu i kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobienick
no ale powiedzcie,jak tak moszna??no jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×