Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona mama

jak bardzo samodzielne są wasze niemowlaki?

Polecane posty

mój syn ma 10tyg i chce być cały czas ze mną tj np mam problem by skorzystać z toalety, umyć zęby etc wiem że potrzebuje bliskości jednak zastanawiam się czy takie 24h to normalne u niemowląt czy sama tak syna rozpieściłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielny niemowlak
padłam:D:D:D dziewczyno, w życiu nie czytałam niczego bardziej głupiego! jesteś mistrzynią:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielny niemowlak
dziewczyno, przeczytaj raz jeszcze co napisałaś?:O o jakiej samodzielności Ty mówisz? litości:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... jeszcze długo, długo dziecko będzie uważało siebie i Ciebie za jedno. Taka kolej rzeczy. Zresztą taki maluszek nie jest rozpieszczony tylko najzwyczajniej w świecie potrzebuje Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielny niemowlak
a Twoje dziecko jest jak najbardziej normalnym, zdrowym niemowlęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym że np idę umyć zęby a mały leży u łóżeczku te 3min sam i nie płacze. może masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? nie pytam o samodzielność typu - przez 20min sam się bawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 20 miesięcy a mały niespełna 8 miesięcy i jak jestem z nimi sama i idę do kibelka to mała leci za mną a mały w chodziku albo na czworaka za nami... Ale nie uważam, że są niesamodzielni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielny niemowlak
już kilka osób napisało Ci, że Twoje dziecko zachowuje się w 100% normalnie;) takie właśnie "samodzielne" są niemowlęta i nawet starsze dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh po 10tyg niewiele jeszcze wiem. wolę zadać z pozoru głupie pytanie niż przegapić coś ważnego. po za tym hołduje zasadzie "kto pyta nie błądzi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwójki....
Mój synek grzecznie leży w bujaczku leżaczku lub w kołysce gdy idę do łazienki czy do drugiego pokoju, ale pamiętam, że przy córce byłam trochę przewrażliwiona i na każdy jej płacz biegłam do pokoju jak szalona, więc gdy już zaczęła chodzić to nie mogłam nawet spokojnie skorzystać z toalety bez jej towarzystwa, więc szybko ją tego oduczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma znaczyc
a mój sam zakupy robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×