Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemamwyjscia24

historia

Polecane posty

Gość niemamwyjscia24

czy ktos chce w ten deszczowy dzien wysluchac mojej historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość todnskcmc
dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamwyjscia24
czuje sie jak nastolatka majac takie problemy.. Jestem w zwiazku od 4 lat, w tym czasie rozstawalismy sie 2 razy..jestem z miłosci?przyzwyczajenia?sentymentu? sama nie wiem..nie wiem czy jestem szczesliwa i czy kocham. facet nie traktuje mnie rewelacyjnie, nie ma wielkiej ochoty na spotkania, sciemnia czasem ze nie da rady bo ma wazna sprawe do zalatwienia a tak naprawde siedzi na mieszkaniu, nie rozmawiamy czesto ze soba...ale pomimo tego jestesmy, uprawiamy seks, przytulamy sie, wyglupiamy, zartujemy....mialam wiele watpliwosci co do tego czy chce byc z nim zawsze.. i teraz pojawil sie ktos drugi, mam szanse zakonczyc to wszystko i rozpoczac cos nowego, tylko nie wiem czy to nowe bedzie lepsze, nie wiem czy wyjdzie, nie wiem jak bedzie. czy jest warto poswiecac 4-letni zwiazek? jestem tchórzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nie wiesz i my tez nie wiemy jak to bedzie z tym nowym. czasem jest lepeij czasem gorzej. trzeba by byc jasnowidzem... zawsze w zyciu jest cos za cos. chyba jednak nie jestes obecnie tak do konca szczesliwa, ale nie zapominaj ze po 4 latach to juz nie ma tej namietnosci co na poczatku. z drugiej strony jesli on juz teraz woli siedziec w domu niz sie spotkac z toba to co bedzie za lat 10-20. troche wzesnie na takie zoobojetnienie. moze faktycznie masz okazje zeby zaczac nowy zwiazek, ale czy on bedzie lepszy? nie sprobujesz, nie bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamwyjscia24
a jesli sprobuje i okaze sie niewypałem? boje sie ze mam za duzo do stracenia. ale boje sie tez, ze nie bede z aktualnym szczesliwa i bede zalowac ze nie zaryzykowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nie marnuj czasu na
Autorko, musisz zlapac sie jednej galezi zeby puscic inna:o??? zreszta zle sformulowalas pytanie, zastanow sie nad soba a nie nad ' 'dodatkiem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamwyjscia24
wiem, rozumiem ze w tej calej sytuacji jestem egoistka. zdaje sobie z tego sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×