Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka poola

test ciążowy

Polecane posty

Gość taka poola

Z góry przepraszam za "zaśmiecanie", jednak muszę sie was poradzić. Dzisiaj jest mój 10 dzień od owulacji, zostały 3 dni do terminu miesiączki, zrobiłam dzisiaj najczulszy test 10 MlU wyszedl negatywny. Mam pytanie takie: czy jest mozliwe by jednego dnia test był negatywny, a już następnego pozytywny? czy to za mało czasu upływa od jednego do drugiego by hormon w moczu mógł na tyle wzrosnąć by wykazać już ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEST CIĄŻOWY ROBI się w
dniu spodziewanej miesiączki lub 12-14 dni po owulacji ( najwcześniej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka poola
Bardzo dziekuje za wpis, czy mozesz mi jeszcze napisac czy wiesz czy nastepnego dnia po tescie negatywnym jest możliwosc by wyszedł pozytywny, czy trzeba wiecej odczekac? (i nie pytam bo chce juz jutro zrobic )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Hej ja tak mialam w niedziele robilam test byl negatywny a w poniedzialek po poludniu juz byl pozytywny a teraz mam 5 miesiecznego synka:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lulu
aw ktorym dc bylas jak robilas testy i jakiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka 29
Ja robiłam test 4 dni przed okresem i wyszedł pozytywny, dokładnie 10 dnia po owulacji (wiem bo miałam monitoring cyklu u lekarza) - więc nie ma reguły że trzeba w dzień @ lub nawcześniej 12 dni od owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzień terminu miesiączki był negatywny a dwa dni później już pozytywny. Hormon wykrywany przez test rośnie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy,też ile wypijesz
Ja miałam 2dni blade kreski (dzien przed i w dniu @). A na 3dzien z rana...1kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalezy ile
a testowalas testami z tej samej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
nie stresuj sie tym testem bo wlasnie taka sytuacja powoduje w 90 procentach samoistne poronienie o czym nawet nie bedziesz miala pojecia bo wiekszosc kobiet o tym nie wie i traktuje to jako lekko spozniona miesiaczka. Wszystko przez stres... Zrob test najlepiej dzien po spodziewanej miesiaczce jesli oczywiscie masz regularne cykle. Najlepiej z rana podczas 1 szego sikania wtedy sterzenie HCG w moczu jest najwyzsze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Test robilam w dniu okresu a jakiej firmy nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy,też ile wypijesz
Dwoch,a najśmieszniejsze ze 2 i 3 dnia bardzo czuły;-) W ciąży jednak jestem;-) Ja też jestem za by nie śpieszyć sie z testem-mi sie owulka spóźniła 5 dni,ale o tym wiedziałam po obserwacji-jakbym zrobila w dniu (wg kalendarzyka) to nic by nie wyszło a ja bym rtg kregosłupa robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×