Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blockedGirl

!!!!!!!!!!!!!!!!!!blokada w seksie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość blockedGirl

jestem poczatkujaca zawsze marzylo mi sie wpolne odkrywanie doznan z partnerem ktory bylby n takim etapie jak ja ale milosc nie wybiera i wyladowalam z "uzywanym" :p mam blokade w lowku bo zawsze marzylo mi sie uprawianie seksu w roznych miejsca h itp ale kiedys gadalismy i wyszlo na to ze praktycznie wszedzie tam gdzie chcialabym sprobowac i doswiadczyc rzeczy on juz ma je za soba z ex nr 2 zgasilo mnie to i od tamtej pory stalam sie bierna wiem ze ich zwiazek w duzej mierze byl pelen dzikiego seksu czestego i w roznych miejscach :/ czuje ze brak mi czegs :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockedGirl
nadal bo kocham faceta ale on nie moze mi dac tego czgo bym chciala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhdhhh
rozumiem cie,dla mnie tez to bylby spory problem nie czulabym sie przy nim wyjatkowo,ale czulabym ze cos mnie ominelo,bo on cos juz poznal nie ze mną,to bylo przeznaczone dla tamtej,moze nawet juz mu sie to znudzilo...a ja bym chciala poznac w ogole boje sie przeszlosci faceta ale pol biedy gdybym czula,ze przy mnie odkryl cos nowego,ze cos jest dla niego pierwsze mimo ze ma juz jakies doswiadczenie chcialabym zeby wspominal ze to ze mną zrobil cos pierwszy raz ja mam w ogole pokrecone podejscie do seksu - bardzo go pragne a jednoczesnie mocno wiaze z intymnoscią i miloscią,więc drazni mnie temat zdrady (troche przeraza bo nie chce nigdy byc zdradzona) i drazniloby mnie na pewno gdyby facet traktował seks jak tanią rozrywkę,co smieszne takie osoby twierdzą ze seks sie dla nich bardzo liczy,a ja uwazam ze cos omijają i czegos waznego w nim nie dostrzegają,a mianowicie jego wyjątkowosci ktora moze byc tylko z kochaną osobą. Więc mam niemaly problem.. facet ktory mial na koncie seks bez zobowiazan - balabym sie ze mnie zdradzi 'bo to tylko seks',ze moga pojawic sie sprzeczne poglądy,ale za to mogloby sie okazac ze ze mną seks będzie najlepszy bo odkryje ze bez uczucia to było duzo gorsze.Nie czułabym sie jednak wyjątkowo bo dla niego pojsc z kim do lozka to jak zjesc obiad..wiec co z tego ze ze mną pojdzie jak nie jestem wybrana,jak nie ja to inna facet który miał na koncie seks w związku - fajnie ze lączy seks z uczuciem,ale za to przez ten fakt czulabym ze innym cos juz oddał,częśc siebie,ze to tamte kochał i moze sie jakos przywiazal seksualnie do ktorejs a nie wyszlo na innej plaszczyznie wiec sie rozstali - i nie daj boze porownywalby mnie do tamtej,jeszcze wkurzal sie ze ja czegos tam nie umiem bo nie mam doswiadczenia a z tamtą doszedł do perfekcji prawiczek - to by mogla byc opcja idealna,ale za to mialabym zgryzote ze moze mnie zdradzic z ciekawosci,bo to raz sie zdarzylo? ta ciekawosc moglaby sprawic,ze zalowalby kiedys ze sie nie wyszalal i zaczał to robić na boku po cichu oczywiscie by sie wydało a ja bym nie mogła znieść tego że jednak miłośc przegrała z instynktem. Oj cięzko będzie,cięzko...co najgorsze wiem ze to ja musze zmienic podejscie,a na jakiegos faceta bede sie musiala zdecydowac bo zwariuje inaczej jednak wiem ze w pełnii oddac moglabym sie komus kto dalby mi odczuc ze i on sie w pełni oddaje...gdybym sie zamartwiala przeszloscią faceta seks nie sprawialby mi przyjemnosci nie wróże więc wam dobrze,albo sie rozstaniecie,albo go zdradzisz z jakiegos poczucia goryczy moze jednak poszukaj prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockedGirl
mam identyczne poczucie imysli jak ty, on tlumaczy mi wszytsko tym i ten sex bez zwiazku co po 3mies przeksztalcil sie w zwiazek i ten z kolejna po 2tyg tym ze stracil po tej swojej milosci wiare ze sie tak zakocha i bedac z dziewczyna nie mogl jej juz takiej milosci dac wiec kochal tak jak mogl i oddal sie cialem oczywiscie ja tego nie rozumiem on moze zaczac cos jelsi jest chemia i potem zobaczy czy bedzie z tego milosc czy nie :/ u mnie dziala to na odwrot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety faceci
przynajmniej wiekszosc potrafi latwo oddzielic sex od milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pliszka111111111111
ja czekam i bede czakala na takiego z ktorym odkryjemy wszytsko na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
@ Pliszka111111111111 No to sobie poczekasz ... ;) Zważ jednak na to, że mi dłużej czekasz, tym bardziej zmniejsza się prawdopodobieństwo realizacji twego planu, a zwiększą się szansa znalezienia jakiejś niedojdy z problemami lub zaburzeniami różnego typu. Więc to co w końcu tam będziesz odkrywała, może się okazać wielkim niewypałem. Ale życzę Ci udanej realizacji marzeń ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pliszka111111111111
no coz mam 23 lata i wierze ze sa faceci z takimi samymi idealami i wartosciami jak ja nie bede sie rzucala na byle kogo kto ma swoje juz za uszami znam kilku facetow nawet starszych ktorzy z roznych powodow maja czyste konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
Wstrzymywanie się od czynności seksualnych w najlepszym okresie reprodukcyjnym przy okazji największego boomu hormonów może świadczyć o niezwykle silnej woli danego osobnika ... lub zaburzeniach natury seksualnej, emocjonalnej lub społecznej. Nie chcę się straszyć, ale miałem kilku kolegów - prawiczków (włącznie ze mną do pewnego czasu) i większość z nich po bliższym poznaniu okazywała się naprawdę niezłymi świrami. Czasami były to dość "mroczne" popędy zakrawające o pedo- i zoofilię ;( Na szczęści w porę "urwałem się" z tego grona i nie dałem się bardzo sfiksować. Nie mówię że jest to regułą, a być może miałem szczęście/nieszczęście do poznawania takich dewiantów, ale zalecam ostrożność względem takich zbyt późno skonsumowanych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockedGirl
rozni sa ludzie nie owie ze chce prawika czy cos tylko faceta dla ktorego pierw jest milosc potem sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhdhhh
ja też czekam,nie będe zadowalała sie byle kim,zasługuje na kogoś kto jest taki sam jak ja,dla kogo seks oznacza więcej. Mówi sie że dla facetów liczy sie przede wszystkim seks,ale to nie do końca prawda.Bo dla mnie bardzo liczy sie seks,na tyle że nie wyobrażam sobie spłycić go tylko do poziomu fizyczności,pozbawić go tej ważnej części,tego czegoś co może iść w parze tylko z uczuciem. Niektórzy wolą wydawać od razu pieniądze jakie mają na byle co,ja wole je zbierać i po jakimś czasie wydać na coś co naprawde jest tych pieniędzy warte.Może nie do końca trafne porównanie ale inne mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockedGirl
wiem o co ci chodzi :) nie spieszyc sie i postawic na jakosc a nie ilosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×