Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luka1119

Długotrwałe przeziębienie

Polecane posty

Gość Luka1119

Witam wszytkich zwracam się do was może coś doradzicie moim problemem jest przeziębienie które trwa już 9 dni i nie ma zamiaru mnie puszczać.Leczyłem się polopiryną rano i wieczorem kuracja przez 3 dni brałem Cerrutin piłem dużo herbaty na katar Xylorin i nic nie pomogło jedynie co to zwalczyłem katar.Na dzień dzisiejszy boli mnie głowa, bardzo się poce,przy wysiłku fizycznym występuje kaszel oraz ogólne rozbicie.Teraz próbuje zwalczyć przeziębienie Teraflu ale jak to nie pomoże to nie wiem co dalej. Wiem że powieniem iść do lekarza lecz gdy ostatnio byłem u lekarza z przeziębieniem to dostałem antybiotyk który nic nie dał więc piszę tutaj może ktoś coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftyrox
Dupa nie lekarz- dał antybiotyk na wirusa ? Czy robił najpierw wymazy i posiewy ?. Teraz siedź w ciepłym nie łaź po dworze ,wylerz sie ,pij teraflu . Jak za tydzień nie będzie dobrze to poszukaj porządnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdź do innego lekarza i poproś o badanie, które pomogą przy rozpoznaniu. Przeziębienie trwające 9 dni to nic normalnego, a każda infekcja, która utrzymuje się długo w organizmie osłabia serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanko
może to grypa albo angina w każdym razie przechodzone przeziębienie może powodować powikłania: np stan zapalny zatok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii

U mnie w domu funkcjonuje Alergia STOP i ten inhalator rzeczywiście ogólnie sobie radzi, dodatkowo jest również bardzo dobrym wyborem przy osobach, którzy mają problem z alergią, więc w tym przypadku myślę, że warto sobie na niego zwrócić uwagę. Ogólnie na rynku jest sporo inhalatorów, ale wydaje mi się, że jeśli chodzi o takie propozycje dla alergików to jedyna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerry

Wiem jak przewlekłe przeziębienie może wymęczyć dlatego staram się nie dopuścić do rozwoju choroby i już przy pierwszych objawach sięgam po tabletki Pelafen, które mają naturalny skład i są bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×