Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marion_Silver

Czy opłaca się kupowac nowe mieszkania?

Polecane posty

Gość gość
Pewnie, ale trzeba mocno prześwietlić dewelopera. Uważam, że nie można kupować kota w worku. Polecam https://www.asadevelopment.pl/ żadnych bubli i świetnie budują. Mieszkamy w bloku od kilku lat i naprawdę świetne warunki. No i ceny przyjemne, myślę, że warto się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielismy na uwadze kilka mieszkań w różnych rejonach Warszawy, ale jednak ostatecznie wybraliśmy Miasteczko Wawer, nowe osiedle w Wawrze, mieszkania sa z widokiem na las, okolica piękna, praktyczne rozwiązanie zarówno dla nas jak i dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde z tych mieszkań będzie wymagało czegoś do zrobienia, to jest pewne, wszystko zależy też od tego ile na to ma sie czasu, deweloperski = remont wszystkiego, gotowe = co najwyżej nowe meble i odświeżenie ścian/sufitów. Znalazłem dosyć obszerny artykuł związany z tym co nas czeka po zakupie nowego mieszkania, polecam: http://tragediadonbasu.pl/nowe-mieszkanie-z-jakich-uslug-bedziemy-musieli-skorzystac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jednak postawiłam na dom, ale nie żałuję tej decyzji. Kupiłam od dewelopera http://semideveloper.pl/ i powiem tak. Budynek jest w wysokim standardzie, mieszka mi się bardzo wygodnie. Mam spokój i jestem panią własnej sytuacji. Takie rozwiązanie jest dla mnie bardzo na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://www.osiedle-parkowe.net/ , maja super mieszkania w malowniczych okolicach, więcej informacji macie na stronie jeśli nadal szukacie dobrego dewelopera od mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nic się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem się opłaca. Oczywiście jeśli traficie na dobrego dewelopera, tak jak ja ;) Polecam Red.Co - kupilismy od nich mieszkanie w Poznaniu z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Blok niesamowicie zaprojektowany, nowoczesny, a mieszkania bajka! Aboslutnie nie mamy żadnych zastrzeżeń. Okolica też nic dodać nic ująć. Blisko centrum i jednocześnie blisko natura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirara
Zdecydowanie tak:) Szczególnie jak Wam lokalizacja pasuję to zdecydowanie tak. Tym bardziej, że jest naprawdę cala masa ciekawych propozycji. Przykładowo tutaj osiedle Zielone tarasy w Rzeszowie https://zielone-tarasy.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup mieszkania w nowym budownictwie jest opłacalny. Trzeba tylko znaleźć dobrego dewelopera, który wykonuje solidne budynki. Ja zamieszkałam na osiedlu www.osiedleolbrachta.pl w Rzeszowie. Widać że deweloper je budujący zna się na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam też od dewelopera red co. Ja mam mieszkanie w Poznaniu i żyje się naprawde wspaniale! Sprzedaż odbyła się bez żadnych problemów, cena adekwatna do jakości - naprawd polecam! :) Nowe to nowe:) Oczywiscie, że lepiej nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MS3811
Zdecydowanie tak, chociaż osobiście polecam poszukać czegoś na obrzeżach Warszawy. To jest bardzo dobra inwestycja na przyszłość, bo wynajem swoje kosztuje. Ja kupiłem ostatnio mieszkanie Domu Marzeń w Piasecznie. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet bardziej niż to używane, jak szukaliśmy mieszkania to myśleliśmy o rynku wtornym ale ceny niekorych urządzonych w naszym nowoczesnym stylu mieszkan były tak zaporowe, ze zdecydowaliśmy się sami kupic od dewelopera i urzadzic. Moja zona trochę panikowala ze co jak nie wybudują albo uciekną z pieniędzmi ale na szczęście polnord nie zawiodl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co w ścianie piszczy blog
Moim zdaniem warto kupić mieszkanie od dewelopera, bo masz większy wpływ na jego ostateczny układ i wygląd. Ja sama jestem właścicielką mieszkania z inwestycji deweloperskiej. Jeżeli mieszkanie jest na wczesnym etapie budowy, to możesz przeprojektować sobie ściany działowe, instalacje, czyli położenie i ilość punktów sanitarnych i elektrycznych. Np. w naszym mieszkaniu zrobiliśmy prawie 2x więcej gniazdek niż było w projekcie, a w łazience mamy wannę i prysznic pomimo, że w projekcie była tylko wanna. I to wszystko w cenie mieszkania, bo dostarczyliśmy nasz projekt zanim deweloper przystąpił do danych prac. Oczywiście wszystko zależy od dewelopera i od jego stylu pracy i troski o klienta, bo niektórzy nie chcą się bawić i po prostu każą za takie zmiany sporo płacić. U nas te zmiany pozwoliły nam zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Koszt projektu zwrócił się kilkukrotnie. Poza tym bardzo ważne jest sprawdzenie inwestycji, w której chcesz kupić mieszkanie. Analizy, które wykonuję pokazują, że wiele nowych mieszkań ma mankamenty przez które moi klienci nie decydują się na zakup, bo nie są w stanie ich zaakceptować, jak np. dach który nie spełnia norm izolacyjności cieplnej i przez to trudniej będzie ogrzać zimą i ochłodzić latem mieszkanie, a co dalej za tym idzie, więcej to kosztuje. Zdarzyła się też inwestycja, gdzie do ścian pomiędzy mieszkaniami zastosowano materiały murowe, które nie spełniały podstawowych warunków izolacyjności akustycznej i pewne było, że będzie słychać każdy hałas i głośniejszą rozmowę u sąsiadów. Takich sytuacji jest sporo, dlatego zawsze przestrzegam, że kupno mieszkania w inwestycji deweloperskiej jest bardzo fajne ze względu na dużą dowolność w jego kształtowaniu, ale dopiero po sprawdzeniu, że spełnione są wszystkie warunki, które pozwolą nam je komfortowo użytkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie jestem w kontakcie z pośrednikiem z firmy Efekt, pan się nazywa Walaszek, na stronie https://www.bbn-efekt.pl/ jest informacja o ich nieruchomościach i kontakt do poszczególnych pośredników. Szukam mieszkania i już myślę że jesteśmy z żoną bardzo blisko podjęcia decyzji ale wiadomo – to jest poważna decyzja i wolimy się jeszcze ze 3 razy zastanawić i przespać z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawalopczyj
zdecydowanie ;) Oczywiście prościej, jak jest większy budżet. My z mężem też kupiliśmy mieszkanie od dewelopera Red Co.w Bydgoszczy - w dobrej cenie, a co najważniejsze mieszkanie ma genialny rozkład, z balkonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaRA
O ile cena jest atrakcyjna na danym rynku, w/g jakichś innych cen mieszkań to pewnie że tak. Poczytaj tutaj http://mieszkania-w-krakowie.com.pl jest kilka ciekawych artykułów na temat właśnie zakupu mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkarol
dzięki za polecenie dewelopera Red Co. Wreszcie znalazłam coś dla siebie, pięknie mieszkano w Poznaniu niedaleko rezerwatu Żurawiniec! Dla mnie to idealne połączenia, bo centrum niespełna 4km a po pracy można odpocząć na świeżym powietrzu, z dala od miejskiego szumu. A mieszkanie rewelacja! Właśnie jestem w trakcie urządzania, wszystko jak chce po swojemu, zdecydowanie bardzo opłaca się kupić nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canina
Witam serdecznie, razem z chłopakiem zrobiliśmy zrzutkę na własne cztery kąt. Liczymy na każdą pomoc, 1 zł a sprawi nam radość:D Liczymy na Wasze dobre serduszka i dziękujęmy za pomoc :D Poniżej link:https://zrzut(...)/jbfg5v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej się opłaca nowe kupić niż z wtórnego rynku jak dla mnie przynajmniej. każdy może mieć swoje zdanie i nie neguję żadnego. ja uznałam że kupię w Warszawie mieszkanie. rozglądałam się długo ceny u niektórych deweloperów z kosmosu. w końcu dobrą cenę dostałam od Fabryki Domów i się zdecydowałam. ładne osiedle, cicha okolica. W centrum to ja bym nie chciała mieszkać. tak ciągle coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście jestem zwolennikiem kupowania nowych mieszkań, nie ma obawy, tak jak w rynku wtórnym, że pewne fakty zostaną przed nami zatajone. W momencie, gdy kupujemy od dewelopera możemy liczyć na kontakt również po dokonaniu zakupu :) wiem bo korzystałem z Home Invest i byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór jeśli chodzi o mieszkania pod wynajem dało mi biuro Efekt, a konkretniej pani Magda która zajmowała się moją sprawą indywidualnie. Już się wprowadziłam, mieszka się dobrze, nie ma problemów z sąsiadami, awariami instalacji, koszty mediów mniej więcej trafiają w te prognozy o jakich mówiła p. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że koszt nowego mieszkania jest już tak duży że lepiej zainwestować w budowę domu zwłaszcza że na rynku pojawiły się bardzo fajne oferty takie jak na stronie http://gamebodom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że się opłaca. Dodatkowo zainwestuj w dobry projekt mieszkania. Nowoczesne projekty tworzy http://fedezu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekrolczyk

Ja znalazłem super inwestycje dewelopera Red Co - akurat będę miał mieszkanko pod wynajem w Poznaniu:) Zauważyłem, że dużo ludzi ucieka z dużych miast, jak Warszawa czy Kraków:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Ja mimo wszystko wolałabym mieć nowe swoje mieszkanie niż kupować i brać się od razu na starcie za remonty. To bardzo dużo pracy a do tego niepotrzebny stres. Nowe mieszkania są lepiej rozplanowane i mają bardziej nowoczesny styl co przeważyło nad moją decyzją. Postanowiłam postawić na Home Invest, który sprostał każdemu z moich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×