Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marion_Silver

Czy opłaca się kupowac nowe mieszkania?

Polecane posty

Gość gość
Kto co woli, ja akurat kupiłam nowe mieszkanie trzypokojowe z dużym tarasem na Grochowie od InwestPlanu, to jest 5 piętrowy apartamentowiec, bardzo fajne miejsce, okolica i w pobliżu planowanego metra Wiatraczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simkatoo
myślę, że nowe mieszkania opłaca się kupowac i nie mam wątpliwości, że koszty ponoszone przy nich są mniejsze, niz w tych z dużej płyty. Mam taką inwestycję w Płocku przy ul. Kolegialnej i jestem bardzo zadowolona, bo http://omega-developer.pl oddal budynek na świetnym wręcz poziomie. Idealnie wykończony. Estetyczny. Aż miło się do niego wchodzi, i o ile znudzi się nam mieszkać w mieszkanku, to bez problemu znajdziemy chętnych na wynajęcie. Tym bardziej, ze opłaty są znośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Łuczek 12 jest o wiele przyjemniej bo kamienica która powstaje jest według zaleceń Konserwatora Zabytków. Dzielnica jest trochę j poza centrum miasta, ale za to w otoczeniu zieleni i z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnym ze Śródmieściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się kupić nowe mieszkanie. Z używanymi mieszkaniami zawsze wiąże się remont i wychodzi dużo kosztownych niespodzianek. Ja kupiłam na Bielanach w Warszawie ul. Duracza 10 do parku Olszyna mam kilka kroków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazajka
Zgadzam się z tą Inwestycją Inwestplanu, kamienicana Łuczek12 różni sie od innych tym, ze będzie miała zamknięty ogródek porośnięty trawą, bluszczem i drzewami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy kupili mieszkanko też od tego dewelopera z tym, że na Lubienieckiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak! Ja niedawno kupiłem mieszkanie w nowej inwestycji w Kielcach, którymi zajmuje się www.kasinskiinvestment.pl . Proponują atrakcyjne ceny oraz świetną lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwest Plan buduje gdzieś w centrum Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam mieszkanie na inwestycję ale w Warszawie na Woronicza 33. Super lokalizacja jak na taki temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Włochy jako dobrą lokalizację pod inwestycję. Kupiłem mieszkanie w kamiennicy o ciekawej architekturze. Budynek położony będzie w odległości 500 m od stacji PKP Włochy, w tym linii S1 skm, to jest 3 stacje od Śródmieścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy właśnie w zeszły tygodniu u tego dewelopera, mieliśmy też darmowe spotkanie z doradcą kredytowym i na razie wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksemini
Taki bezpłatny doradca kredytowy jest duża pomocą dla kogoś kto pierwszy raz kupuje mieszkanie, w sumie deweloper i nas przeprowadził bez zgrzytów przez cały proces zakupu mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to deweloper? My jesteśmy zainteresowani mieszkaniem na Łuczek 12 Inwestycja mieści się̨ w dzielnicy Włochy, w otoczeniu zieleni i z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnym ze Śródmieściem i pozostałymi dzielnicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i temat stał się reklama, a skoro jakiś deweloper robi kryptoreklame na takim portalu jak kafeteria to bałabym sie tam kupować ŻENULKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo, że mieszkania rynku wtórnego mają wiele zalet (m.in cena) to jednak wolałabym kupić nowe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zależy od tego jaki budżet, jakie oczekiwania, ale ogólnie wejście w świetnie przygotowane miejsca w żaden sposób nie wymaga wydania wielkiej kasy. Wszystko zależy od danego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę nowe mieszkanie, po nowym roku zacznę rozglądać się za takim w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opłaca bo przy zakupie "używanego" istnieje duże ryzyko, że coś z nim może potem się dziać nie pożądanego i naciągnie to nas na dodatkowe koszty. W nowym urządzasz tak, jak tobie się podoba. Jeśli chcesz kupić dobre mieszkania, np. u dewelopera polecam to biuro http://nieruchomosci-mikrol.pl/ . U niech znalazłam swoje pierwsze mieszkanie, jest na tyle dobre, że nie mam w planach już szukać innego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajorra
Zdecydowanie bardziej się opłaca kupować mieszkania w dzielnicach, które nie są zatłoczone, np. na Nowe Włochy. Niby na uboczu, ale wszędzie bardzo blisko. No i w otoczeniu zieleni i z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnym ze Śródmieściem, i innymi dzielnicami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasteczko Wawer
Na Wawrze powstaje Miasteczko Wawer, nowe osiedle, duze przestronne mieszkania z widokiem na las, świetne miejsce, dobra komunikacja i wysoki standard mieszkań, na pewno będzie się ludziom wygodnie mieszkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mnie się bardziej podoba powstający apartamentowiec na Grochowie. Ceny mieszkań niewygórowane, ogromne balkony, tarasy no i okolica piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czapelskiej 25 powstaje apartamentowiec, warto zainteresować się ta nowa inwestycją chociażby ze względu na świetną lokalizację pod względem połączenia do centrum i parku jordanowskiego który jest w pobliżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy ile chcesz przeznaczyć na nie pieniędzy. Z rynku wtórnego są tańsze ale nie ma to jak nowe, czyściutkie mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inne pytanie... otoz w mojej okolicy sa mieszkania w stanie deweloperskim w dość przystepnej cenie ale jest haczyk... mieszkania wstepnie byly jakby segmentami po 150-200m i zostaly oddane w stanie deweloperskim w 2010 roku ale nie bylo chetnych i tak te mieszkania staly te 7 lat w tym stanie deweloperskim....az wykupil je inny inwestor i teraz przerabia na mniejsze mieszkania i w czerwcu ma ukonczyc "budowę ". Widzialem kilka mieszkan sie juz sprzedalo i ciekawi mnie czy ta inwestycja po kilku latach nie stanie sie zrodlem problemow tych co je kupili. Ja jestem totalnym laikiem ale wydaje mi sie ze takie mieszkania po tylu latach stania, nieogrzewania i jeszcze przebudowy pierwotnej konstrukcji sa mocno ryzykowne. Czekam na opinie osob ktore w przeciwieństwie do mnie maja jakas fachową wiedze na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesssska
Ja bym na pewno polecała mieszkania na Grochowie. Inwestplan ma dobre ceny, zagospodarowaną przestrzeń, w pobliżu park jordanowski, cisza, dobry dojazd wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×