Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama ze skazą

czy ktoś zwracał się do ministerstwa o import docelowy mm? jak poszło?

Polecane posty

Gość mama ze skazą

po przetestowaniu bebilonu pepti (2tyg) oraz nutramigenu (4tyg) okazuje się, że synek z azs i nietolerancją białka mleka krowiego nie może pić żadnego z nich (nadal wymioty, śluz w stolcu, silne zmiany skórne bez poprawy). potwierdziło się to również w atopowych testach płatkowych - odczyty wskazują ++ na zwykłe mleko, ++ bebilon pepti, a + na nutramigen. wychodzi na to, że jedynym ratunkiem będzie mieszanka aminokwasowa, na którą mnie nie stać, bo ceny w polskich aptekach sięgają 170zł/400g preparatu. chciałabym w przyszłym tyg zacząć starać się o import docelowy, ale nie wiem jak się do tego zabrać i co po kolei załatwiać? gdzie powinnam się najpierw udać? pediatra czy od razu alergolog? a może ten i ten? co jeszcze potrzeba i co robić? proszę podpowiedzcie mi trochę. alergolog z poradni kazał na razie jeszcze podawać nutramigen i obserwować, ale chcę go jak najszybciej zmienić, bo przecież pije go już 4tygodnie, a poprawy jak nie było, tak nie ma i nie wiem na co czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ze skazą
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ci ludzie teraz wymyślająą
masakra jakaś....:/ dawniej tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ze skazą
Twój nick dotyczy mnie? Bo jeśli chodzi o mnie, to dużo bym dała, żeby pił najzwyczajniejsze mleko dostępne wszędzie, ale niestety muszę się dwoić i troić, żeby nie rozwalić mu jelit i nie doprowadzić do astmy np:/ A jeśli chodzi o NFZ to wymyśla strasznie i utrudnia ludziom życie bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ze skazą
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×