Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara30+

Nocne pogawedki o seksie...

Polecane posty

podciagnał bym leciutko koszulke do góry i zaczą całowac od pepka delikatnie unosząc sie do góry dochodzac do namietnych slicznych piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarł bym do piersi i zaczał namietnie całowac i piescic piersi sutki delikatnie przeszedłbym po szyi i ust i delikatnie jedną rączka schodził w dół i delikatnie wkładał raczke za majtki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie całujac usta raczka docieram za majtki i paluszkiem zaczynam piescic twa cipke az robisz sie coraz bardziej mokra i pragnaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty delikatnie gryziesz mi uszko i piescisz penisa a ja delikatnie rączka wedruje i paluszkami po twojej cipce a ty do uszke szeptasz nie przestawaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam mruczeć Ci do uszka.. masuje cie dalej z kazdym ruchem szybciej.... caluje Cie w szyje robiąc delikatna malinke. przybliżam się do Ciebie tak że twoj penis jest miedzy moimi udami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz teraz wiem o co chodzi w tych tematach- "Która uważa, że facet nie musi być inteligetny, a jedynie robotny i zaradny?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastanawiajac sie długo penis wchodzi w ciebie i namietnymi ruchami zaczyna cie posuwac a ty pojekujesz i mowisz ze pragniesz go mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
a gumki brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego pragnienia zapomniałem o gumce... wyciagam gumke ty namietnie ja zakładasz na mego penisa i szptasz do dzieła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
a wtedy pojawia sie slovik i bedzie trojkacik co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
a ja siedze i patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×