Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona na obcasach

Zyje tu ktos w sobotni poranek?

Polecane posty

Siedze w pracy, tona papierkow do wypelnienia.. zabieram sie za to jakbym chciala a nie mogla... bo w sumie tak jest :D czy ktos ma taka sama lipe jak ja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MWTK
czesc ja nie jestem w pracy ale obudzilem sie i nudze:-) Rzadko sie ostatnio pojawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie glowa od dwoch dni boli :O i nie chce mi sie tu siedzieć!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V, czołem. Tylko frajerzy pracują w sobotę. 😴 Ja tyram od 6, bo mam ambitny plan skończenia przed północą. :O A wiadomo, że będę w międzyczasie przegrywać na forume i namiętnie donosić modom. (((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest, ja też nią jestem. Co gorsza, będę pracowała również w niedzielę, bo mnie czas nagli. Rozdepczcie mnie. :D A najgorsze jest to, ze jestem facetem podszywającym się pod kobietę. Z tego miejsca chciałam przeprosić wszystkich znajomych z forume :classic_cool: mój superkobiecy głos był wynikiem użycia modulatora głosu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez ekspres :) Mnie tez glowa boli, ale nie z niewiadomo jakiego powodu, winna jest wypita przeze mnie wczoraj butelka wina. Milego dnia wszytskim, szybkiego zakonczenia pracy i ulgi tym, ktorych glowa boli :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi hi Niezależnie od dnia dobrze zacząć dzień dokładnie tak jak się lubi ;) Wstałaś o 6 - to nic takiego, widać już był czas co by się obudzić :) Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
Zgłaszam się :) Ale kawę zrobię sobie z mojego expressu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rety spóźniłam się na kawe , mam czarną słodziutką i to już trzecia w dniu dzisiejszym , a dopiero się rozkręcam , na szczęście już po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generalnie jaka Alicja
I to ostro. Podejrzewam że Ci wybaczą. Sami jak się pojawili to zaraz znikli. Żadna strata Jolu, popraw włosy i działaj. :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala pracowac czasem w sobote czy w nd , aby zająć czyms mysli. Wprawdzie cos tam zawsze robie w weekendy, ale to musze sie sama zmobilizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera icona V, czołem. Tylko frajerzy pracują w sobotę. Ja tyram od 6, bo mam ambitny plan skończenia przed północą. A wiadomo, że będę w międzyczasie przegrywać na forume i namiętnie donosić modom. ((( ))) kooorwa wiem!!!😭 taka prawda w sobote bywa powalająca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolalabym byc w pracy niz siedziec przy garach i jezdzic na miotle :O Ninawidze sprzatac....i gotowac, a dzis musze bo impreza wieczorem to gosciom trzeba cos na cieplo pierdoolnac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×