Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAKA SOBIE MAMUNIA

ZGŁOSZANIE NIOBECNOŚCI W PRZEDSZKOLU

Polecane posty

Gość TAKA SOBIE MAMUNIA

Zgłosiłam nieobecność dziecka w przedszkolu na poniedziałek, ale zrobiłam to przy odbiorze dziecka w piątek, żeby nie było jedzenia trzeba zgłaaszac rano dnia poprzedniego, czy pomimo tego mogę posłać do przedszkola w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie możesz bo i tak na pewno jakieś dziecko się wyłamie bo się rozchoruje dla mnie głupota zgłaszać rano poprzedniego dnia :O bo skąd masz wiedzieć co będzie ja zawsze rano tego dnia co ma być nieobecność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA SOBIE MAMUNIA
w przedszkolu mają catering, dlatego tak zostało ustalone, jest to wkurzające bo wiele razy płacę a dziecka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mają catering to nie możesz ale głupota skąd masz wiedzieć w piątek rano czy w poniedziałek bedzie zdrowy i pójdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyynnnka
to zwykłe naciąganie kasy. u nas też jest catering, rano liczą dzieci, dzwonią do firmy cateringowej podając liczbę przedszkolaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naciągacze i już ;) U nas zamówienia były na bieżąco czyli po porannym policzeniu dzieci.Jak moje dziecko nie było danego dnia w przedszkolu to nigdy nie płaciłam za posiłek.Zgłaszam wychowawczynią tylko dłuższe nieobecności. Przecież o tym możecie porozmawiać na zebraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×