Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewnajaa

prosze o porade !! niewiem co to moze byc

Polecane posty

Gość niepewnajaa

Witam Was , mam takie pytanie otoz w czasie miesiaczki przez pierwsze 3-4 dni odczuwam okropne momentalne skurcze (porownuje je do skorczy porodowych) sa bardzo silne i trwaja kilka sekund , najgorzej jest kiedy ide do toalety , przy oddawaniu moczu mam te skurcze az czasem plakac mi sie chce a o "załatwianu" się to juz w tych dniach moge zapomniec , poniewaz wtedy mam te skurcze meeega mocne !! dziewczyny doradzcie co to moze znaczyc? czy to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam. Zdarzyło mi sie nawet zemdleć z bólu. Niestety, na to pomagają mi jedynie silne tabletki przeciwbólowe. Regularnie spożywanie magnezu pozwala mi przeżyć jedną miesiączkę bez bólu (raz do roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnajaa
ale myslisz ze to jedynie dolegliwosci miesiaczkowe?? bo tyle sie naczytalam ze to np torbiel i teraz sie stresuje jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdyr66
Ja od zawsze miałam bardzo bolesne miesiączki. Normalnie oczy na wierzch mi wysadzało i naczynka z bólu pękały. Teraz jest w ciązy. Byłam u lekarza badał mnie i wszystko jest w porzadku. Czasami tak jest. Mimo to warto sie przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnajaa
noo wlasnie do ginekologa ide dopiera za 3 tygonie , obecnie jestem za granica a dla tutejszych lekarzy zawsze wszystko jest ok i tak odsylaja z kwitkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie wszystkie kobity mają bolesne miesiączki, co prawda ja najbardziej, ale to normalne. W zależności od tego, jak obfite masz okresy i jak wiele masz... skrzepów, różny jest stopień boleści. Im więcej krwi, więcej skrzepów, tym bardziej rozszerza ci się szyjka macicy, żeby to wszystko mogło przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnajaa
noo obfite mam wlasnie przez te [pierwsze dni i wtedy mam sporo tych skrzepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Rozszerzanie się tej szyjki boli, bo to w sumie tak jak przy porodzie, robi się rozwarcie, przy czym występują skurcze ;) A im więcej się ulewa, tym większa dziura musi być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnajaa
to uspokoiłaś mnie :) bardzo dziekuje ci za porade:) a ja juz stresowalam sie ze to napewno jakis torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×