Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna sobie .............

Zycie uczuciowe po 40- tce

Polecane posty

Gość taka jedna sobie .............

Jak to jest u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka właśnie liżę
rany i zastanawiam się dlaczego byłam tak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
porażka właśnie liżę ...... co się stało że tak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
przepraszam odpowiedź masz chyba w nicku :( Ja również mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka właśnie liżę
myślałam że coś miłego przytrafia się w moim życiu,Myliłam się nigdy naprawdę mu nie zależało-może na szybkim seksie-miał pecha wybrał zły obiekt :( A ja tęsknię za sms-ami których już nie dostaję ( na początku znajomości godzinne przed snem...) za spotkaniami których już nie będzie. I za milionem innych rzeczy. Mówiłam kiedyś "nie tęskni się za czymś czego się nie zna"... to prawda chciałabym móc wykasować sobie pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
Cześć Dziewczyny Można tu pisać i płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
Wiesz co? czytam twój post i wszystko mi sie przytpomina jakbysmy były dwie identyczne osoby. Moj 1 zwiazek rozpadł sie po dwóch latach małżeństwa, zostawił mnie dla kochanki i z małym dzieckiem. Syna wychowałam na porządnego człowieka , nie jest taki sam jak jego ojciec , przeciwieństwo ojca . Cieszę się z tego najbardziej. Od tamtej pory mialam tylko jednego partnera który mnie zwodził że mnie kocha itp. po ponad 10 latach odechciało mu się mnie i moimi uczuciami zakpił , wybrał kogos innego. Ja chyba mam pecha na mężczyzn. Tez chcialabym się mieć do kogos przytulić na stare lata a nie byc samotną. Wiekszość panów tylko mysli o seksie i o niczym wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
Jasne że możesz , po to załozyłam ten topik . Moze razem wesprzemy się słownie i ulzy nam trochę w niedoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
DZiękuję Nie wiem czy jeszcze umiem tak wszystko nazwać po imieniu Zresztą co tu pisać, zakochałam się i ... po półtorej roku mi nie przeszło to były trzy najpiękniejsze tygodnie :) Dzis myśle że byłam tak głupia że ho ho ale ale nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
i uwierzcie dziewczyny lub nie do niczego nie doszło.. ale przeżyłam cos ponad to, dotyk najcieplejszy, najbardziej cudowny, ja się zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona od lat
A jak ktoś taki jak ja jest w małżeństwie ponad 20 lat i ocenia je na całkiem udane , bez fajerwerków ,ale spokojne i udane - też może coś skrobnąć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
Takie odskocznie są dobre , ale często bywa że się zakochuje w drugiej osobie i wyleczyć się z tego jest ciężko :( Lata lecą i dalej jest się samotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
żona od lat ....... ciesz się ze masz takiego męża bo nie każda ma takiego czy miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
Glupio zakochana .... wierzę Ci , musiało być cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
przyznaje się ja też jestem w stałym związku od kilkunastu lat temp tego związku jest równa temp piwa z lodówki :( Uważam że każdego może to spotkać, nie ma żadnych ogranniczeń wiekowych statusowych czy jakich kolwiek ( drogie Panie i Panowie )tu nie chodzi o łóżko czy fizyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona od lat
Im jestem starsza , im więcej doświadczeń gromadzę naprawdę zaczynam doceniać swoje małżeństwo . I taki wniosek mi isę nasuwa , może nieprawdziwy - o wiele trudniej znaleźć partnera w wieku nazwijmy do tak średnim . I nie chodzi bynajmniej o brak wolnych ludzi do tego związku czy chodzi o kobiety czy o mężczyzn ale o trudność w ... właściwie nie wiem jak to nazwać . Kiedy mija pierwsza fascynacja wiele par nie potrafi jednak żyć ze sobą ze względu na różne różności - przeszłość związkową , przeszłość rodzinną , byłe żony , mężów ale i też nie potrafi " nagiąć ' ise do oczekiwań partnera . Szczerze mówiąc sama chyba bym już n ie potrafiła . Dlatego cieszę sie .że z mężem większość swojego życia , że mogliśmy razem dorabiać sie wszystkiego i pieniędzy i zmarszczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
żona od lat ....... dlatego napisalam w skrócie moją historię . Ja bylam bardzo młodą osoba jak mnie mąż zostawił dla innej, w drugim związku prawie w ten sam sposób rostaliśmy się, Może szukam rzeczywiście ideału, ale ja wiele nie oczekuję i nie potrzebuję wsparcia nawet finansowego, tylko zeby mnie rozumiał i wspierał niekiedy w różnych sytuacjach zyciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
żona od lat... Masz rację Wiele nie potrafimy wybaczyć przeszłości obwiniając za nią partnera czy siebie. Taka dziwna frustracja, Mi najbardziej brakuje w życiu "przyjaciela" nie kochana czy kogo tam jeszcze... poczułam to, i choć bardzo ale to bardzo chorowałam po tym to nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
taka jedna sobie Przykro mi, jedynie mogę napisać że bo burzy przychodzi słońce, nie wiem czy sama w to wierzę ale to przecież nadzieja, a ona umiera na końcu a nam jeszcze do końca daleko Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona od lat
Być może dlatego ,ze znam swojego męża zbyt wiele od niego nie oczekuję :) to nie znaczy ,ze wszystko mi jedno , Boże broń , ale nauczyłam isę ,ze mąż nawet najbardziej kochany nie wypełni wszystkich potrzeb kobiety . Dlatego nie zżymam się kiedy coś co jest dla mnie ważne on ledwo jest tym zainteresowany . Oczywiście nie piszę o całokształcie naszego życia , ale o poszczególnych jego elementach . Dlatego utrzymuję dobre stosunki z mamą , siostrą , przyjaciółką i koleżankami :D Jakby coś - zawsze jest ktoś z kim mogę porozmawiać licząc na zrozumienie i przejęcie tematem takie jak moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
Nie każdemu jest dane to Zakochana :( Czy ja duzo oczekuję od partnera? najlepiej jest rzucić po tylu latach i miec to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona od lat
ale czy rzucenie partnera jest rozwiązaniem o ile coś łączy ludzi ? coś mocniejszego niż tylko pierwsza fascynacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
Nie jest rozwiązaniem jak sama rzucisz go a nie on Ciebie w najgorszym momencie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
jestem dobrze po 30 tce i od kilku lat zupełnie sama Godzinami rozmawiałam z siostrami i mamą ale poźniej... no właśnie życie Długo uczyłam się rozmawiać sama ze sobą, dziś nawet to lubię Jestem sama, umiem to powiedzieć choć ze łzami w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
jestem dobrze po 30 tce i od kilku lat zupełnie sama Godzinami rozmawiałam z siostrami i mamą ale poźniej... no właśnie życie Długo uczyłam się rozmawiać sama ze sobą, dziś nawet to lubię Jestem sama, umiem to powiedzieć choć ze łzami w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
jestem dobrze po 30 tce i od kilku lat zupełnie sama Godzinami rozmawiałam z siostrami i mamą ale poźniej... no właśnie życie Długo uczyłam się rozmawiać sama ze sobą, dziś nawet to lubię Jestem sama, umiem to powiedzieć choć ze łzami w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio zakochana
przepraszam :( problem z netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona od lat
to rzeczywiście przykre i... samotne . nie będę ci słodzić , bo sama wiesz kim jesteś ,ale nawet mocno po 30 ;) masz szansę na miłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie .............
Ja muszę juz kończyć i pozegnam się z wami na dzisiaj :) Jutro poczytam coscie napisały i odpowiem na posty :) Miłego wieczoru i Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×