Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda bez zębów jestem

Czy kobieta bez zębów ma szanse na fajne życie, miłość ?

Polecane posty

Gość gość
zgodze się,że to trudna sytuacja, ale do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić. Mój brat ma częściową protezę wykonywaną pod okiem naprawdę dobrego protetyka w lublinie - www.przychodniadental.pl/uslugi-2/leczenie-protetyczne , problemy z jedzeniem i wymową też były na początku, ale wyrobiły się, teraz może jeść i mówi normalnie, także nie załamuj się, bo myślę,że to kwestia czasu i ćwiczeń. I samoakceptacji trochę też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paradontoza w wieku 25 lat,to naciągana hipoteza,bardziej po prostu słabe geny + nie dbanie o odpowiednią higienę,i leczenie tego co tam jeszcze było do ratowania ..a że przednie wyleciały same,to nie dziwne,skoro bocznych zębów nie było,i całe obciążenie "szło" na przód,to się zęby rozruszały i poszły out.. weź kredyt,albo zbieraj sobie kasę na implanty,musi być 8 sztuk ,żeby można na tym zamocować most,albo tańsza wersja to proteza ale z ograniczonym plastikiem i z zaczepami wewątrz-więc trzyma się super(pod ta protezę wystarczy 4 implanty)i czym prędzej to zrób,bo pod protezami kość zanika dość szybko,i za 20 lat to nawet nie będzie żadnego podłoża ,by zwykła proteza mogła tam być.. i nie zastanawiaj się nad wydumanymi problemami,tyko weź się za swoje zdrowie, a skoro masz odleżyny po użytkowaniu protez,to udaj się do lekarza ,który Ci je oddał,żeby zrobił korekty w tych miejscach gdzie za bardzo uciskają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście są takie rozwiązania jak implanty, które wyglądają bardzo naturalnie, ja miałam 1 implant robiony w http://www.duodental.eu/ bardzo profesjonalnie się tym zajęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze masz szanse ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B*tch, please... IMPLANTY. To obecnie całkiem już w Polsce popularna opcja, warto się zainteresować. Moja mama niedalej jak trzy miesiące temu była we wrocławskiej klinic Unident Union i wróciła mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki nic się nie martw! Na pewno znajdziesz faceta przecież na pierwszym spotkaniu nikt cię nie zapyta czy masz protezę :). Pozatym fajnie ze masz ładne zabki i nie ważne ze sztuczne. Widzę dużo młodych dziewczyn które msja wraki i nic z tym nie robią brakuje im kilku zębów a reszta to czarne potwory. Sana mam 30 lat i od dziecka problemy z zębami od 8 lat mam na 1,2,3 korony i licówki. Niestety pojedyncze zeby to droga zabawa. Jeśli juz masz protezę calkowita to nie powinna obcierac. Nos ja długo zeby dziąsła się przyzwyczaiły jeśli nadal będzie bolec musisz iść do protetyka zeby dopasował ja na nowo.wygodniej byłoby zrobić protezę na implantach wtedy jest ona na stale i nie ma problemu dla młodej osoby jak ty byłoby to lepsze rozwiązanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ale zeby tez mozna naprawic, wystarczy po prostu pojsc do lekarza stomatologa www.addent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia2294
Ja mam 22lata nie mam w buzi żadnego zęba ,protezy schowałam głęboko do szuflady , mam ślicznego chłopaka i sama tak się czuję , fakt trochę seplenię ,zamiast gryźć miażdżę a mój uśmiech ma kolor różowy ale obecnie mi to nie przeszkadza ,pozdrowienia dla wszystkich bezzębnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×