Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aśsssssska

Zmywarka bez soli

Polecane posty

Gość aśsssssska

Czy mogę nie dodawać do zmywarki soli? Obserwuję od jakiegoś czasu tę moją zmywarkę i juz wiem, co zostawia tak nieestetyczne plamy :-O polizałam jedną i juz wiem, ze to sól. Nie wiem po co myć skoro wyciągam brudniejsze. Czy zmywarka sie zepsuje od braku soli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilo
nie zepsuje, ale w ogóle sypiesz to co trzeba i w takich ilościach jak trzeba? No takie tam nabłyszczacze i te inne sprawy? Na wszelki wypadek, weź no poczytaj dokładnie (bardzo) instrukcję obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśsssssska
tak, to nie jest zbyt skomplikowane ;-) nabłyszczacz wlewam w odpowiednim miejscu i sól też :-D W ogóle uważam, ze te nabłyszczacze i sól nie sa potrzebne, bez sensu wywalona kasa. Jak do mycia zamiast tabletki wlewam ocet to mycie jest najpiękniejsze i korci mnie żeby używać tylko octu (przy okazji oczyszcza filtry z kamienia) a naczynia naprawdę są czyste i błyszczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czterolatka
Sól jest niezbędna w zmywarce. Oczyszcza ona wszystkie rurki, zapobiega zapychaniu się, zmiękcza wodę. A to nablyszczacz wlasnie pozostawia czesto zacieki. Ja nablyszczacza nie uzywam i mam ladnie domyte i blyszczace naczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×