Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MONIKAs...

Pytanie do znawczyń dzieciecięcych zabawek,lalek

Polecane posty

Gość MONIKAs...

Dziewczyny pamiętam barbie z czasów prlu Można było nabyc ją w pewexie miała idealne krztałty i nogi oraz ręce zginały się w łokciach i kolanach -był to produkt bardzo wysokiej jakości nie pękał miał długą zywotność-pewnie niejedna z was pezekazała swoją lalkę córce;) No ale zastanawiam sie co się stało z tamtymi lalkami? Czy istnieje możliwośc nabycia takiej lalki w dzisiejszych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallla
no jasne, na allegro Aco Ci nie pasuje w dzisiejszych lalkach?? Akurat te mattela są nadal ok w przeciwieństwei di Simby, bardzo pogorszyła się jakość, a różnic e ceowe małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKAs...
lallla poczekaj poczekaj pamiętasz dawne barbie? Wiesz ja wczoraj poraz pierwszy po 30latach dotknełam współczesnej barbie i jestem w szoku jak ta lalka się zmieniła mówiąc pięknie. -Naprawde odjeło mi mowe i jakoże chciałam kupić pewnej dziewczynce chciałam się was zapytać jako lepiej znających temat czy są jeszcze dostępne w sprzedaży takie które znam ze swojego dziećiństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKAs...
Tamte miały r aczki i nóżki z gumy a w środku był drut z którego były wykonane stawy łokciowe i kolanowe oraz nadgarstków-było to przepięknie wykończone i niezwykle trwałe-to co widzę w sklepach na półkach to nie jest ta lalka :( Co się z nią stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtcwtc
Po 11 września 2001roku już nic nie jest takie jak było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałaś mi moją dawną barbie :D Aż się łezka w oku kręci, przypomniały się dawne czasy, jak to z bawiłyśmy się z koleżankami, a ponieważ miałyśmy tylko jednego kena na kilka lalek, ken był bigamistą i prowadził bujne życie seksualne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. Poza tym teraz wiekszosc barbie cos ma: albo przycisk albo wajhe to stopy ruchome to swiatelko itd... Co najbardziej mi sie rzucilo w oczy w momencie gdy zaczelam sie rozgladac za barbie na polkach sklepowych to fakt, ze zmienila jej sie twarz! Kiedys byla drobniejsza i usmiech szerszy... A moze to tylko ja tak zapamietalam...? A wspolczesny ken to tragedia, kiedys byl przystojnym faetem, teraz wyglada jak chlopiec o innej orientacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×