Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ptasie mleczkoooo

krwawienie w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych POMOCY!!!

Polecane posty

Gość ptasie mleczkoooo

witam biore tabletki antykoncepcyjne juz od 3 miesiecy. 2 pierwsze miesiace bralam microynon 30 ale zle sie czułam po nich, poszłam do lekarza i prosiłam o zmiane tabletek gdyz podczas stosowania tych tabletekj czesto wystepował u mnie ból głowy. doktor zmienił mi tabletki na leoestrin 20, jestem w trakcie 16 dnia cyklu brania pierwszego opakowania tych tabletek i wystapiło u mnie krwawienie, pozostało mi 5 tabletek do końca i zastanawiam się czy brać je do końca czy przestać. we wtorek ide do lekarza. dodam ze w ciagu 3 ostatnich dni dopadło mnie przeziębienie. proszę was o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
2 lata temu stosowałam tabetki 0C-35 pierwszy raz spotkałam sie z takim przypadkiem ze w czasie stosowania tabletek dostałam krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań brać i zmien na kolejne, pięknie rozwalisz sobie organizm. Umiesz czytac? Co jest napisane na ulotce na temat krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
"W przypadku wystąpienia krwawienia w ciągu 21 dni, biorąc loestrin, nie należy przerywać przyjmowania tabletek.krwawienie zatrzyma się przez dzień lub dwa. Jednakże jeśli krwawienie jest kłopotliwe, bardzo ciężkie, trwa długo lub utrzymuje się dzieje, idz do lekarza" ---- tak pisze na ulotce. nie wiem teraz czy brac czy przestac brac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
nie chce. jutro bede dzwonic do lekarza i zapytam go. podejzewam ze za słabe tabletki dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Nie za słabe tylko organizm musi się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
perw mobilna - mam brac tabletki do końca czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
Nie wiem czy ktos tu zaglada ale dziś krwawienie nie ustalo, wzielam nastena tabletke z blistra, dostalam silniejszego krwawienia, dodatkowo czuje się oslabiona, bola mnie jajniki, i krew z nosa doszla do tego. Probowalam się dodzwonic do mojego gp to kazali mi przyjsc jutro na 8.30 rano dopiero aby zabukowac spotkanie z lekarzem. :( boje się bo nigdy czegos takiego nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
miał ktos podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaguchaaaaaaaa
Ja dopiero 2 tabletke wzielam.. i sie własnie obawiam tych krwawien :( na ulotce owszem jest o tym... ale nie chcialabym tego miec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
przeziębiona jestem no i do tego dochodzą te bóle menstruacyjne :( dzisiaj ide do gp zobacze co mi powiedzą na ten temat. krwawienie na razie zmniejszyło się. w sumie juz od soboty zaczęłam plamić, to łącznie 4 dni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie dalej
bo ja koncz ebrac pierwsze opak mam jeszcze 2 tabletki i clay czas krwawie, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Dobrać opakowanie do końca, potem zgodnie z instrukcją w ulotce zrobić przerwę, a po niej rozpocząć kolejne opakowanie. I codziennie wieczorem przynajmniej raz przeczytać ulotkę od deski do deski. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
Hej. Sorki że nie pisalam. Byla w GP i ddoktor powiedziala mi że musze brac do konca tabletki zrobic 7 dniowa przerwe, i znow brac dalej. Mowila mi że bardzo często zdarza się krwawienie w czasie stosowania doustnej antykoncepcji. Krwawienie ustapilo po 5 dniach,tabletki bralam do konca opakowania, odstawilam tabletki na 7 dniowa przerwe a dziś jest 7 dzien przerwy i nie dostalam tzw okresu z odstawienia tabletek ! :( zrobilam test ciazowy wyszedl negatywny. Dziwne jest to wszystko dla mnie :( nigdy wczesniej tak nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
Dodam jeszcze że mialam mdlosci, zawroty glowy, jadlam np czekolade pozniej zaraz po czekoladzie otwieralam sloik z ogorkami kiszonymi, i zniana nastroju - hustawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
rozpoczelam nastepne opakowanie tabletek anty po 7 dniowej przerwie (nie miałam krwawienia w czasie tej przerwy) dotychczas bylo ok, a dzis wziełam 9 tabletke i znowu jest krwawienie!!!!!!! rece opadają:( lekarz powiedział ze to się zdarza często ale to jest 2 opakowanie tabletek:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
biore tabletki loestrin 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkoooo
czy ktos tu zagladA oprócz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem na tabletkach antykoncepcyjnych microgynon miesiąc temu zaczęłam mieć bóle brzucha dostałam okres 4 dni przed końcem opakowania , poszłam do ginekologa. Lekarz stwierdził, że to nie okres i gadam bzdury mimo, że wszystko na to wskazywało nawet cykl by na to wskazywał, ona stwierdziła na podstawie USG, że to kruchość naczynek przepisała mi chormony na ich wzmocnienie mimo, że nie bardzo chciałam przyjmować kolejne leki chormonalne. Minął miesiąc wczoraj sytuacja się powtórzyła znów dostałam okres ten sam dzień cyklu, którego przez tabletki mieć nie powinnam . Nie wiem co robić czy to diagnoza lekarza była nie trafna czy to normalne sam już nie wiem . Przykre, że człowiek traci czas , pieniądze na prywatne wizyty , truje się lekami a wszystko okazuje się na marne . Macie jakieś inne sposoby na antykoncepcję , sama nie wiem co dalej robić w tej sytuacji , wrócić do pani ,,specjalistki " czy szukać kogoś innego ? Miała któraś podobny przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Plamienia i krwawienia śródcykliczne (tzn.występujące poza tymi z odstawienia) to jeden z najczęstszych skutków antykoncepcji hormonalnej.Szczególnie w pierwszych 3 cyklach przyjmowania.Gdyby jednak było to bardzo uciążliwe, należy zmienić preparat na inny (z inną dawką hormonów).Albo zmienić metodę antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×