Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mapppet

Hiszpania czy Bułgaria?

Polecane posty

Gość Mapppet

Który kraj jest lepszy pod kątem pogody, imprez itp? Gdzie jest cieplej w połowie lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapppet
A pod wzgledem cen gdzie lepiej? Jak z plażami? Był ktoś w Bułgarii lub Hiszpanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalcia0093
Byłam w Bułgarii 2 razy i na prawdę polecam zwłaszcza jeśli jedziesz dobrą ekipą. Wtedy się ubawisz. Dyskoteka na dyskotece pełno bazarków na których kupisz masę ubrań. Cenowo to wybrała bym byłgarie, bo w hiszpani płacisz w euro a w Bułgarii lew jest walutą. jeden lew to ok naszych 2 zł. Wiadomo że niektóre rzeczy są tańsze niż u nas a niektóre droższe. Np. papierosy są tam tańsze, tanie fajne zegarki, z jedzeniem to różnie. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to z chęcią odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapppet
A gdzie dokładnie byłaś? Ja myślałam o Złotych Piaskach. Jak jest z plażą? Tłoczno? Morze jest ciepłe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esma500
co za pytanie :) Hiszpania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapppet
Esma500 Gdzie dokładnie byłaś w Hiszpani? Mogłabyś coś więcej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem zarowno w hiszpani jak i bulgarii no i jesli masz mniejszy budzet jedz do bulgarii , primosrsko naseber , zlote piaski a jak chcesz wydac wiecej to hiszpania. Hiszpania troche ladniejsza choc lekko przereklamowana. Teraz na wakacje polecam Playa del Carmen...ale lecac nie z polskim operatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście, że Hiszpania
:) Bułagria to taka tania tandeta wakacyjna w późno-socjalistycznym stylu:) Zdecydowanie taniej niż w Hiszpanii, ale trudno w ogóle te kraje porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapppet
Słyszałam, że Bułgaria słynie z dobrych imprez, znajomi bardzo sobie chwalili, ale mam obawy co do plaży i pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalcia0093
Ja byłam w Słonecznym Brzegu. Woda cieplutka a temperatura powietrza za wysoka :P Czasami nie dało się wyjść z hotelu po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mumbaya
Byłam w obu krajach na wakacje, jeśli chodzi o temperaturę to wiadomo - zależy jak się uda. Jest mniej więcej tak samo ciepło. co do imprez i ogólnego klimatu to polecam Bułgarię. Byłam w tym roku z biurem BeeFree, które dodatkowo jest też dość "imprezowe", w sensie nastawione na młodych, więc poznaliśmy świetnych ludzi z którymi się bawiliśmy przez cały wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Hiszpania. Ceny podobne. W Bulgarii bylam dwa razy; w Zlotych Piaslach i Slonecznym Brzegu. Brzydko, tloczno, brudno i slwar nie do zniesienia. W Hiszpanii za to temperatura wysoka ale do tego wieje zbawienny wiatr. Ja bylam raz w lloret de mar i szczerze polecam klub trops jeśli lubisz tańczyć. Drugi raz pojechalam do Barcelony i tutaj życie nocne jest wspaniale. Warto kupić imprezowa kartę. Masz darmowe wstępy do klubow. Kosztuje 20 euro. Ale pamietaj ceny drinków w klubach są wysokie (10-20euro.. ) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CawiniaK
Zajrzyj na portal http://whatsup-gniezno.pl tutaj właśnie jest artykuł na temat pięknej Hiszpanii i Katalonii. Myślę, że jednak Hiszpania wygra po nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Hiszpanię, piękny kraj. Jeśli chcesz wynająć mieszkanie na wakacje w Hiszpanii to mogę Ci polecić nieruchomości w ncbhome.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HISZPANIA zdecydowanie :) Byłam na holidays w tamtym roku z kochamwakcje.pl tam i odjazdowo było. Imprezki były hotel full wyspasiony. No i te ciacha Hiszpanie. Ślinka z koleżankami na ich widok nam leciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Hiszpania ;) Tylko pamiętaj żeby zabrać ze sobą dowód z offshoreidcardscom bo za granicą w dzisiejszych czasach na prawdę warto go mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Zdecydowanie Hiszpania, ja byłam z ekpia właśnie w lipcu z Party Camp, niezapomiane imprezy, wybawiłam się jak nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A ja też byłam z Party Camp tylko, że w Bługraii i też się wybawiłam 😛 i co teraz? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksna

Kasia, to  chyba chodzi o imprezy robione przez Party Camp, z nimi zawsze jest super, mają dryg do imprez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

To prawda, ja byłam jeszcze z Party Camp na sylwestrze w tamtym roku i było świetnie, w tym roku też z nimi jedziemy do Łeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksna

ale numer! my z też z party campem ale w górach, to się miniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×