Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andziaa2

Święta tuż tuż :) jakie potrawy planujecie?

Polecane posty

Podzielcie się waszymi potrawami ile przed świętami robicie i co takiego pysznego :) :) mam nadzieję że będzie pyszny temacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrK
No tak, to już tylko 3 miesiące....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
O kurcze -już tylko trzy miesiące? .Jak ja zdążę ? .Zaczynam myć okna i generalne porządki .Jutro kupuję mak ,orzechy i załatwiam karpia .A prezenty ? Może we wtorek .Jej ,nie zdążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (NIE)singielka
u mnie tradycyjnie -barszczyk z uszkami -zupka grzybowa -karp, tilapia -pierogi -parę rodzai ciast -jakąś sałatkę i jeszcze pomyślę;-) szybko czas lecie nie dawno był maj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polak jest miszcz
śledzie w oleju śledzie w smietanie pierogi z kapustą kutia barszcz z uszkami kompot z suszonych śliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttrrrrrrrrr
SPOJRZE NA TOPIKI Z 2011-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandziaaaa
suchy chleb i wino jak na ostatnią wieczerzę przystało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
przestancie ,ten ktos zaklada czesto jakies durne tematy :D andziaa2 (ilość tematów: 36, ilość postów: 258) zalozy temat i sama na nim sie nie udziela :D a tak w ogole "ktosiu" zblizaja sie wielkimi krokami Swieta Zmarlych czyzbys o tak waznym swiecie zapomniala? moze juz choinke w domu ustawilas?:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie z nastaniem jesieni i pierwszym ochłodzeniem, też już się myśli o świętach (Bożego Narodzenia, nie Wszystkich Świętych heh). Większość potraw robi moja mama, a ja głównie słodkości. U mnie na święta są: - zupa grzybowa z łazankami - karp smażony - pierogi z kapustą i grzybami - pierogi z grzybami - barszczyk czerwony do popicia (do pierogów) - smażone kapelusze grzybów (obtoczone w mące) - ryba faszerowana - ryba po grecku - ryba zapiekana z grzybami (podawana na zimno) - karp w galarecie - sałatka jarzynowa - sałatka z tuńczyka (ale to dopiero od niedawna się pojawiła) - kompot z suszu - kutia - łazanki z makiem (ale tylko odrobina, bo wszyscy wolą kutię) - piernik, makowiec, piegusek, pierniczki, tarta z orzechami i jakieś inne ciasto (co roku inne) chyba nic nie pominęłam... aaa... jeszcze dla dzieci są klopsiki rybne z koperkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiejecie się, ale ja prezenty
zaczynam już kupować w październiku później to za duży wydatek na raz dla mnie i stres. A tak wszystko sobie ładnie zaplanuję, popakuję i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×