Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdsfdsfdsf

Album slubny

Polecane posty

Gość fdsfdsfdsf

witam , dzis odebrałam album slubny jest na wysokim poziomie moze tylko wymieniłabym z 5 zdjec na inne moim zdaniem lepsze, chciałam zrobic podobne albumy dla rodziców ale juz we własnym zakresie zapytałam o koszt albumu i gdzie mozna zrobic taki, to nie chciał ujawnic zrodła, ze tylko ten itroligator wspołpracuje z fotografami, i ze koszt 500 zł i zeby to przepuscic przez niego, oczywiscie cche na tym zarobic, gdzie moge zrobic taki album?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Wywołaj zdj z płyty i kup album na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Dokładnie, kup dwa ładne albumy, wywołaj po dwie odbitki u jakiegoś dobrego fotografa, napewno będzie duuużo taniej :) to to zwykłe naciąganie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdz w google na edytor wspomnien,sama mozesz zaprojektowac sobie album i zadecydowac o jego cenie. Jesli chodzi o albumy to opłaca się kupić na allegro bo jest taniej,ja osobiscie kupiłam o połowe tanszy niz u fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf-wawa
Pomyśl czy warto oszczędzać na albumie. Taki wysokiej jakości nawet po latach będzie wyglądał jak nowy. Zresztą trwałość to jedno. Droższy album po prostu lepiej wygląda, czuć jego solidność. No ale jeśli walory estetyczne ani trwałość nie mają znaczenia, to zawsze można kupić coś "made in china" w pierwszym lepszym markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ze ślubu nie będziemy mieli typowego albumu tylko fotoksiążkę. nie będą tam wklejane zwykłe zdjęcia jak w albumie tylko takie jednolite to jest, nie wiem jak to fachowo nazwać ale super fajne, jak nam to fotograf pokazał to zwykłego albumu nawet oglądac nie chcieliśmy. dla rodziców za dodatkowy album powiedział nam 250zł, czyli za dwa 500zł. dużo ale chyba się zdecydujemy. ja robię zdjęcia w radomiu, jakby co to moge podesłac namiary na mojego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wiii My tez mamy taki fotoalbum i jestesmy nim zachwyceni:) Wyzej podalam nazwe takiego programu i tam mozna sobie zaprojektowac taki fotoalbum i koszta to chyba 129zl .Moze wejdz i porownaj,bo 500zl ta ogrom kasy... Co do albumow to te albumy co sa u fotografa - na allegro sa naprawde duzo tansze,kupilam osobiscie i mam porownanie i jestem bardzo zadowolona z wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfsfs
chodziło mi o o fotksiazke zdjecia mamy jako wydruk na jego stronach wyglada cudnie, dlatego chciałam cos podobnego , maz kiedys próbował nie wiem czy z empiku czy innej strony ale w miekkiej okłądce zrobił i jakosc oraz wyrazistsc zdjec juz nie byla dobra, zrobie zdjecie i pokazeo co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tydzień temu także kupowałam album śluby zakupy robiła tutaj www.extrema.com.pl . Bardzo fajny sklep strasznie duży wybór produktów albumów jst tu mnóstwo do koloru do wyboru . Bardzo mili ludzie tam pracują sama nie mogłam się zdecydować jaki jest lepszy poradziłam się obsługi i z miłą chęcią mi pomogli w dodatku jeszcze rabat dostałam. Jeżeli miała bym Ci polecić jakiś sklep to jak najbardziej ten jest tego godny . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margita1
Jeśli chcecie mieć fotoalbum ślubny z prawdziwego zdarzenia, to zajrzyjcie tutaj http://www.happyalbums.pl/fotoalbum/blekit-tiffany . W tym przypadku zdjęcia drukowane są na sztywnych kartach i książki otwierają się na płasko, więc spokojnie można w nich umieszczać duże zdjęcia na całej powierzchni. Jakość nieporównywalnie lepsza, aniżeli tradycyjnej fotoksiążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sama kupić album, wywołać zdjęcia i fajnie je podpisać. Albo też idź zapytaj do pierwszego, lepszego fotografa czy ma w swojej ofercie coś takiego, jeżeli chcesz by było to już zrobione profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8996
Znacznie lepsze są fotoksiążki. Wszystko ładnie można sobie samemu zaprojektować tutaj http://www.foto.wp.pl . Niewątpliwe w ten sposób można sporo zaoszczędzić, ponieważ fotograf zazwyczaj takie książki sprzedaje znacznie drożej. Na WP jest zawsze wiele świetnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My miesli kamerzystę i fotografa z jednej firmy i nam wzięli trochę ponad 3 tys i jestesmy mega zadowoleni, mielismy podziekowanie dla rodzicow, reportaz 20 minutowy, reszte wesela nieobrobione (jak chcemy mozemy to dac nawet innej firmie by to ogarnela, ale nie ma potrzeby) + zdjecia: https://www.facebook.com/FotografiaSlubnaWars zawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JessiePie
U mnie też fotograf nie chciał powiedzieć, gdzie zrobił album, nie wiem co mu szkodziło :P Zrobiłam sobie sama w Kserkopie, bo tez chciałam dac kilku bliskim osobą w prezencie, wyszło taniej niż fotograf mówił, to na pewno. Wiem, że tez w Empiku można, ale nie potrafiłam się odnaleźć na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja album ślubny kupiłam na siloo.pl. Drewniany z wygrawerowanym imieniem moim i mojego męża oraz datą ślubu!Wykonanie 10/10! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asztanga

Wyszukaj sobie taki artykuł „Fotoksiążka czy fotoalbum – co wybrać?” na pewno będzie trochę łatwiej wybrać, bo to po nazwie trudno się zorientować czym się te dwie rzeczy różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Moim zdaniem fotoalbum ma być pamiątką na lata i nie warto na nim oszczędzać. Potem może się okazać, że nadruk wyblakł, okładka się zniszczyła. Ja zleciłam zrobienie fotoalbumu firmie Marken z Zawiercia. I po 10 latach nadal wygląda idealnie. Do albumu można też poprosić o zrobienie dopasowanego kolorystycznie pudełka czy też pudełka na CD lub pendrive. Co kto woli. 🙂 Zostawię namiary do nich: https://www.facebook.com/fotoalbumy/ i http://fotogo.pl/produkty/fotoalbum/ . W zeszłym roku robiliśmy tam album komunijny i też jest super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×