Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandaina

Zmiany w salonie poradzcie

Polecane posty

Gość mandaina

Od początku nie mam pomysłu na dzienny pokój. Niestety nie mogłam pozwolić sobie na zakup nowych mebli do nowego domu więc musiałam użyć te które mi służyły jeszcze zanim byłam mężatką. Meble są koloru kon nida i kupione black red weight. Kolor jaki dominuję w pokoju to dwa odcienie fioletu, jedna ściana na której są meble jest w kolorze jagody w śmietanie reszta scian w kolorze takiego jasnego wrzosu. Zaslony też są fioletowe i dywanik pod stolikiem także jest fioletowy. Wydaje mi się że za dużo jest tego fioletu, dodam że dodatki mam w kolorze srebra ale mam wrażenie że pokoj jest za zimny i mało przytulny. Chciałabym dodać tu jakiś kolorek ale nie wiem jaki. Myslałam o zieleni ale wtedy bedzie za cukierkowo. Na pewno chcę zmienić dodatki poduszki zasłony jakieś dekoracyjne pierdolki tylko jaki kolor bedzie tu pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ja mam fiolet (2 odcienie) połączony z brązami i kolorem kremowym) i wydaje mi się, że pasuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dodaj coś w czerwieni
widzialam tak urzadzony salon i sama sie zdziwilam ale wyglada ok. Sciany są pomalowane na jagodowy fiolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiele czasu zostało...
autorko tematu, wklej zdjecia salonu na http://deccoria.pl/ Tam jest mnóstwo galerii z aranżacją wnętrz i zawsze można coś podejrzeć a inne osoby doradzą ci co zrobić aby było ładnie i modnie. Jak się widzi zdjęcie to łatwiej jest coś doradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
proponuję coć w beżu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam do fioletu limonkową
zieleń i jest bardzo ładnie, ożywczo. Uważam, że bardzo pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
bez/erci,ja bym stonowala tymi kolorami salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×